Wywóz gruzu Inowrocław

Topgruz – wywóz gruzu Inowrocław i okolice

Potrzebujesz pomocy przy profesjonalnej utylizacji odpadów budowlanych, ale też innych rodzajów śmieci zgromadzonych po oczyszczaniu nieruchomości, ogrodu, innych przestrzeni? Jedna z naszych najważniejszych specjalizacji to wynajem kontenerów na gruz i na śmieci w Inowrocławiu. Chcemy Ci przedstawić najważniejsze możliwości związane z utylizacją odpadów przez naszą markę Topgruz.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Inowrocław – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 750 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 850 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1250 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1350 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu 800 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 950 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu 1350 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu 1450 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1650 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2250 zł
materiały izolacyjne od 800 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Inowrocławiem możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. Jak chcesz zamówić kontener na śmieci Bydgoszcz to kliknij.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jakie kontenery na śmieci podstawiamy w Inowrocławiu?

W Inowrocławiu udostępniamy Ci wiele rodzajów kontenerów. Najpopularniejsze propozycje to kontenery na gruz w Inowrocławiu KP 2, ale również KP 7 lub KP 20. To zatem pojemność wystarczająca do przeprowadzenia trudniejszych prac wykończeniowych oraz porządkowych. Wszystkie kontenery dokładnie analizujemy pod kątem technicznym przed wysłaniem do klienta indywidualnego lub biznesowego w regionie. Działamy terminowo, często do godzin nocnych.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Inowrocław

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Co warto wiedzieć o kontenerach na gruz i śmieci w Inowrocławiu od marki Topgruz?

Podstawiamy terminowo kontenery na gruz w Inowrocławiu oraz kontenery na lżejsze śmieci. Dzięki takiemu zróżnicowaniu nie ma mowy o pomyłkach przy utylizacji odpadów. Właściwe rozdzielanie nieczystości ochrania również nasz pojazd przed zniszczeniem. Mamy nowoczesną flotę i doświadczonych pracowników, którzy pomogą Ci w załadunku wszystkiego, czego potrzebujesz do kontenerów. Usługi wynajmu kontenerów połączyliśmy z załadunkiem dla ułatwienia życia klientom. Pracujemy sprawnie i wpływamy wyraźnie na generowanie oszczędności.

A co poza kontenerami na gruz?

Poza kontenerami na odpady możesz również wykorzystać potencjał worków na śmieci w Inowrocławiu. Oddajemy do Twojej dyspozycji wytrzymałe BIG BAGI sprawdzające się przy utylizacji materiałów sypkich, pozostałości po robotach w ogrodzie, ziemi. Worki na śmieci posiadają uchwyty ułatwiające przenoszenie i równomierne składowanie, co wyraźnie odbija się na wygodzie. Jeżeli masz ograniczoną przestrzeń albo chcesz podejść do utylizacji w bardziej minimalistyczny sposób Big Bagi w Inowrocławiu to dobre podejście.

Czy utylizujemy niestandardowe odpady?

Tak. Radzimy sobie nie tylko z wywozem odpadów budowlanych (klasycznych) w Inowrocławiu, ale też z wywozem papy, eternitunietypowych gabarytów. Masz coś ciężkiego do oddania? Potrzebujesz pomocy przy analizie do utylizacji? Skontaktuj się z nami. Podpowiemy i zajmiemy się problemem.