Wywóz gruzu – Dąbrow

Wywóz gruzu w Dąbrowie | Wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Dąbrowie i okolicy

Samodzielne pozbycie się śmieci staje się coraz trudniejsze w świecie przykładającym tak dużą wagę do recyklingu i rozsądnego gospodarowania odpadami. Zamiast nadmiernie eksploatować powszechnie dostępne pojemniki i narażać się na niechęć sąsiadów, a nawet naganę spółdzielni mieszkaniowej, zleć wywóz gruzu w Dąbrowie profesjonalistom. Jako TopGruz świadczymy usługi wywozu gruzu i utylizacji odpadów od wielu lat, zawsze terminowo, dyskretnie i schludnie. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym z najnowocześniejszymi kontenerami, co czyni nas bezkonkurencyjną marką na rynku. W większości zleceń jesteśmy w stanie dostarczyć kontener na gruz w Dąbrowie już kolejnego dnia! Dzięki dużej rozpiętości rozmiarowej kontenerów z naszą pomocą pozbędziesz się każdej ilości odpadów.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Dąbrowa – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Wyceń usługę

Solidne, pojemne, a jednocześnie łatwe w zaparkowaniu kontenery na gruz i śmieci – tego potrzebujesz, chcąc pozbyć się odpadów powstałych przy generalnych porządkach, remontach i budowach. Wiemy o tym, dlatego stworzyliśmy prawdopodobnie najbardziej rozbudowaną i różnorodną ofertę kontenerów na gruz w Dąbrowie i całej Polsce. Niżej sprawdzisz dokładną rozmiarówkę pojemników! Jeśli nie wiesz, który z nich będzie odpowiedni, zadzwoń do nas i dopytaj. Tutaj wskażemy tylko, że najmniejsze modele warto wybrać, kiedy dysponujemy niewielką ilością odpadów zielonych, gruzu lub odpadów remontowych. Średnie kontenery na odpady w Dąbrowie sprawdzą się zarówno przy już wymienionych typach odpadów, jak i przy materiałach izolacyjnych. Największe pojemniki polecamy do największych prac, w tym na prace budowlane, podczas których pozbywamy się nie tylko gruzu, ale też drzwi, framug, okien, dużej ilości plastiku, drewna, folii, styropianu.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Dąbrowa

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy możliwy jest szybki wywóz gruzu w Dąbrowie?

Dąbrowa zlokalizowana jest zaledwie około 13 km od Poznania. Dlatego istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że kontener na śmieci w Dąbrowie otrzymasz od nas już kolejnego dnia. Oczywiście niezbędny jest kontakt z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów. Dostępność terminów zależy bowiem bezpośrednio od aktualnej dostępności kontenerów w naszym parku maszynowym oraz dostępności kierowców. Nie bez znaczenia jest też godzina, o której chciałbyś, żeby nasz dostawca zaparkował pojemnik.

Planuję porządki w ogrodzie. Czy wywóz gruzu w takiej sytuacji to dobry pomysł?

Oczywiście! Pamiętaj, że wywozem gruzu – w Dąbrowie i każdej innej miejscowości – nazywamy skrótowo szerszą usługę, jaką jest odbiór i utylizacja odpadów. A jeden z podstawowych rodzajów odpadów, jakie odbieramy od naszych klientów to właśnie odpady zielone. Są to liście, trawy, krzaki, kwiaty, gałęzie i drzewka, a często też ziemia z kawałkami trawy pochodząca z przydomowych ogrodów i sadów. Wynajęcie kontenera na śmieci w Dąbrowie w takim przypadku sprawdzi się, kiedy wygenerujesz co najmniej 2-3 m3 odpadów. Bo pamiętaj, że za wynajęcie kontenera płacisz tyle samo, niezależnie od tego, czy wypełnisz go w niewielkiej części czy w całości.

Co jest wliczone w usługę wynajmu kontenerów na gruz w Dąbrowie, a co nie?

W standardowej wycenie mieszczą się koszty wynajmu kontenera o wskazanej przez Ciebie pojemności, podstawienia go i odebrania w ustalonym terminie. Osobną pozycją jest koszt utylizacji i ten różni się w zależności od rodzaju odpadów, które chcesz nam przekazać; niektóre są po prostu bardziej wymagające pod tym względem, a legalne ich pozbycie się kosztowniejsze. W naszym cenniku przewidzieliśmy też miejsce na opłaty dodatkowe. To na przykład wynajem kontenerów na śmieci w Dąbrowie na dłuższy czas niż standardowy, koszt dodatkowy za przeładowany pojemnik (10 cm i więcej ponad burtę boczną lub więcej niż 4 tony), opłata za umieszczenie w kontenerze niezadeklarowanych odpadów, a także za tzw. pusty podjazd – to sytuacja, w której nie z naszej winy podstawienie lub odbiór kontenera jest niemożliwe.

Czy opłaca się skorzystać z wynajmu kontenerów w Dąbrowie przy niedużej ilości śmieci?

Jak najbardziej! Właśnie dlatego w naszej ofercie kontenerów na wynajem umieściliśmy również pojemniki o niewielkiej pojemności, a cennik stworzyliśmy w taki sposób, by był elastyczny i dopasowany do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W większości przypadków wywóz śmieci w Dąbrowie realizowany przez naszą firmę okazuje się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem – sensowniejszym niż samodzielny transport odpadów do punktu utylizacji czy tym bardziej korzystanie z ogólnodostępnych kontenerów, należących na przykład do spółdzielni mieszkaniowej. Druga sytuacja rodzi bowiem spore ryzyko niechęci sąsiadów, a nawet kary nałożonej na Ciebie przez właściciela kontenerów.