Wywóz gruzu Gdynia

Topgruz – wywóz gruzu Gdynia i okolice

Jeśli interesuje Cię szybki i fachowy wywóz gruzu w Gdyni, dobrze, że trafiłeś do nas. Topgruz to firma specjalizująca się w wywózce materiałów, i to z konkurencyjnymi cenami, elastycznością zamówień i szybkością ich realizacji, która stara się być konkurencyjna w stosunku pozostałych firm. Oferujemy również wywóz śmieci różnego typu. Zainteresowany?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Gdynia – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 850 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu 1120 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu 1300 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1600 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł

Ceny wywozu gruzu i odpadów w miastach takich jak GdańskSopot, czy Pruszcz Gdański możesz sprawdzić na podstronach tych lokalizacji.

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100 zł: Chwaszczyno

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł: Kosakowo, Bojano, Koleczkowo, Łężyce

 • Dodatkowy postój kontenera: 200 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
 • Pusty podjazd: 250 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
 • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
 • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Zamierzasz przeprowadzić niewielki remont mieszkania lub porządki na podwórku, ale nie wiesz w jaki sposób pozbyć się zgromadzonych śmieci? Firma Topgruz przybywa z pomocą, i to taką z TOP1. Przeprowadzimy Twoje zlecenie tanio, elastycznie i na czas, a wszystko to dzięki wyszkolonej załodze składającej się wyłącznie z profesjonalistów i zaawansowanemu technicznie sprzętowi, tj. kontenerom o różnej pojemności i innym przeznaczeniu. Oferujemy wynajem kontenerów w Gdyni, ale też kompleksowe usługi wywozu.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Gdynia

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontenery do wywozu gruzu i śmieci w Gdyni

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj pojemnika zamówić, chętnie podpowiemy, ponieważ oferujemy profesjonalny wynajem kontenerów w GdyniDysponujemy kontenerami typu KP5, KP7, w których stojąca obok litery cyfra oznacza jego model oraz orientacyjną pojemność wyrażoną w metrach sześciennych.

Planujesz mały remont lub porządki w niewielkim ogródku? W takim przypadku postaw na KP5, a przy każdym większym skutkującym gruzem o większym ciężarze weź pod uwagę KP7. KP14 nadaje się do większych prac, ale nie jest on przeznaczony na odpady ciężkie takie jak gruz. Gwarantujemy, że każdy z nich poradzi sobie doskonale z powierzonym zadaniem, jeśli tylko będzie prawidłowo dobrany do potrzeb. Oferujemy zróżnicowany wynajem kontenerów w Gdyni, który spełni wszystkie potrzeby.

W Gdyni oraz okolicach Trójmiasta oferujemy także wywóz gruzu kontenerem o pojemności ok 20m3 – posiada otwierane drzwiczki z tyłu i można do niego wjeżdżać np. taczką.

Tutaj musimy dodać, że im większy kontener, tym na krótszy okres jest wypożyczany. Regulaminowy czas wynajmu to ok 4-5 dni roboczych (czyli do tygodnia), kontenery typu kp14 czy kp20 wypożyczamy na czas 3 dni roboczych, a kontener KP40 na okres jednego dnia.

Wywóz gruzu i śmieci Gdynia – co dokładnie zawiera nasza oferta?

Topgruz przeprowadzi dla Ciebie wywóz gruzu, śmieci, ziemi, papy, nieczystości, odpadów budowlanych, śmieci pozostałych po remoncie mniejszym lub większym, materiałów izolacyjnych i innych. Nie znalazłeś tutaj materiałów, którymi dysponujesz? Nie szkodzi. Zadzwoń do nas, a z chęcią podpowiemy Ci czy nasze kontenery sobie z tym poradzą.

Cena wywozu gruzu i śmieci w Gdyni

Zastanawiasz się ile będzie kosztować Cię wynajem kontenerów na terenie Gdyni? Cena naszych usług zależy przede wszystkim od rodzaju pojemnika jaki wybierzesz, odległości, którą będziemy musieli pokonać, żeby go dla Ciebie dostarczyć oraz rodzaju odpadków, którymi dysponujesz, ale nie martw się – cena naszych usług rozpoczyna się już od 600 zł za kontener kp5 na czysty gruz (beton, cegła, ziemia) i od 950 zł za kontener kp5 na odpady zmieszane z budowy remontu.

Kontener na gruz i śmieci w Gdyni na niestandardowy okres czasu – to możliwe?

Jeśli interesuje Cię kilkudniowe użytkowanie naszego kontenera, skorzystaj z oferty uzupełniającej. Znajdziesz w niej informacje na temat tego, w jaki sposób dostarczymy i zabierzemy kontener oraz o jakiej porze dnia. Oferta dodatkowa, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdyni różni się od standardowej tym, że nasz pojemnik może zostać z Tobą na nawet dłużej niż tydzień, a odbierzemy go w przedziale godzinowym, który sam wybierzesz. Każde z tych zagadnień oczywiście możesz z nami dodatkowo przedyskutować.

W jaki sposób zamówić kontener na śmieci i gruz w Gdyni?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdyni, do wyboru masz trzy sposoby – telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie w zakładce „Kontakt”. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej, a obiecujemy, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie tak samo sprawnie, niezależnie od tego, który sposób wybierzesz.

Wywóz mebli w Gdyni. Radzimy sobie nie tylko z gruzem

Wywóz gruzu i wywóz śmieci w Gdyni to nie jedyne usługi, jakie oferujemy. , Topgruz proponuje również wywóz mebli. Do realizacji tego zlecenia możesz zamówić zarówno kontener z jego samodzielnym załadowaniem, jak i samochód dostawczy posiadający opcję wyniesienia. Zwróć jednak uwagę na koszty poszczególnych sposobów na poradzenie sobie z wywozem mebli w Gdyni. Cena wynajmu kontenera zależy przede wszystkim od jego pojemności – niezależnie od tego, czy załadujesz go do końca czy wcale, a załadunek auta to cena w całości uzależniona od ilości odebranych odpadów.

Wywóz gruzu i śmieci w Gdyni i okolicach

Wyceń usługę

W przypadku jeśli interesuje Cię wywóz gruzu lub wywóz śmieci z miejscowości oddalonej od Gdyni o kilka kilometrów, to najlepiej jak do nas zadzwonisz, a my wyliczymy dokładną cenę. Poniżej lista, miejsc, w których oferujemy kontenery:
Rumia, Chwaszczyno, Bojano, Miszewo, Warzenko, Kielno, Tuchom, Koleczkowo, Łężyce, Suchy Dwór, Kosakowo, Karczemki.

  W ofercie również:

  Dodatkowe informacje

  Wyceń usługę

  Staramy się, aby nasze usługi, można było zamówić przy jak najmniejszej liczbie formalności – bez względu, czy chodzi wywóz gruzu w Gdyni i okolicach, wywóz śmieci, czy wynajem kontenerów. Wystarczy telefon lub mail – jeśli jesteś już zdecydowany do zamówienia kontenera, to wystarczy, nam adres dostawy, numer kontaktowy i kilka informacji odnośnie dostawy, które możemy omówić telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać kontenery w umówionych godzinach, a powierzone nam zlecenia realizować jak najszybciej i najsprawniej jak to tylko możliwe. Dzięki temu, że posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne bardzo często nam się to udaje. Zależy nam na tym, aby usługa wywóz gruzu Gdynia, którą dla Ciebie zrealizujemy była na odpowiednim poziomie, bo zadowolenie i satysfakcja klienta ma dla nas duże znaczenie.

  Zgłoś się do nas

  Strona kontaktowa