Wywóz gruzu – Gniezno

Szybki i schludny wywóz gruzu w Gnieźnie | Wynajem kontenerów na gruz i śmieci

Zleć profesjonalny odbiór i utylizację odpadów, będących pozostałością po remoncie, pracach budowlanych, porządkach w garażu, piwnicy lub ogrodzie. W ten sposób zyskasz pewność legalnego pozbycia się odpadów, a śmieci znikną z Twojej posesji nawet kilka godzin od momentu podstawienia kontenera na gruz. Gniezno to miejscowość, w której oferujemy kilkanaście kontenerów o różnej – małej, średniej i dużej – pojemności. Wśród nich znajdują się kontenery odpowiednie do wywozu różnego rodzaju odpadów, w tym odpadów budowlanych, zielonych, komunalnych. Mając do dyspozycji duży park maszynowy z wieloma pojemnikami na wynajem w większości zleceń jesteśmy w stanie podstawić kontener na odpady w Gnieźnie nawet następnego dnia!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Gniezno – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów opracowaliśmy prawdopodobnie najbardziej rozbudowaną i różnorodną ofertę kontenerów na gruz i śmieci w Gnieźnie. Mieszczą się w niej m.in. małe, kompaktowe kontenery, łatwe do zaparkowania i odpowiednie na kilka ton odpadów z ogrodów, prac remontowych, sprzątania pomieszczeń użytkowych. Oferujemy też kontenery średnie i duże, od 8 m3 do nawet 40 m3. Odpowiednie na gruz, materiały izolacyjne, odpady komunalne, szkło. Wszystkie cechuje nienaganna szczelność, dzięki której wywóz gruzu w Gnieźnie jest schludny i nie pozostawia po sobie śladu. Kontenery charakteryzują się w miarę uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu nie przyciągają nadmiernie wzroku i nie zaburzają w sposób znaczący estetyki otoczenia. Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Gniezno

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy skoro oferujemy wywóz gruzu w Gnieźnie, to dojeżdżamy do każdej dzielnicy i osiedla?

Oczywiście! Wywóz i utylizacja odpadów to usługa, którą świadczymy na terenie całego Gniezna i nie tylko. Dojeżdżamy do klientów w kilkudziesięciu największych miastach Polski i wielu mniejszych miejscowościach, w tym również wsiach województwa wielkopolskiego. Obsługujemy nawet najbardziej graniczne osiedla i dzielnice Gniezna. Zadzwoń do nas lub napisz, żeby dowiedzieć się, ile kosztuje wynajem kontenera na gruz w Twojej lokalizacji.

Jaki kontener na gruz warto wybrać?

To zależy od tego, ile odpadów chcesz się pozbyć. Aby usługa wywozu gruzu w Gnieźnie była opłacalna, bardzo ważne jest, by jak najdokładniej oszacować potrzebną ilość miejsca w kontenerze. W naszej ofercie znajdziesz dokładne rozmiary poszczególnych modeli. Wtedy wystarczy, że mniej więcej określisz objętość zebranych odpadów i wybierzesz nieco większy kontener. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, skontaktuj się z nami, a po dopytaniu o kluczowe rzeczy doradzimy, jaki kontener na śmieci w Gnieźnie i w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.

Czy mogę zlecić Wam wywóz odpadów niestandardowych?

To zależy, co masz na myśli, używając słowa „niestandardowe”. Bo oczywiście – oferujemy nie tylko wywóz odpadów budowlanych w Gnieźnie, czyli tych najbardziej klasycznych. Odbieramy też odpady zielone, wielkogabarytowe, a nawet papę i eternit. Bardzo ważne jest jednak, by poinformować nas na samym początku rozmowy, jakich śmieci chcesz się pozbyć. Niektóre są bowiem droższe w utylizacji, a to znajdzie odzwierciedlenie w zaprezentowanej przez nas wycenie. Wymagają też dobrze dobranych kontenerów. Musimy po prostu odpowiednio się do tego przygotować!

Właściwie dlaczego kontenery na gruz ułatwiają pozbycie się odpadów?

To bardzo proste! Decydując się na wynajem kontenerów na śmieci – w Gnieźnie i każdej innej lokalizacji – zyskujesz pojemnik, dzięki któremu możesz składować odpady w jednym miejscu. Bardzo często kontener ustawiamy tuż obok miejsca pracy klienta, a to oznacza mniejszą odległość do pokonania w transporcie odpadów do pojemnika. Decydując się na taką usługę, nie musisz korzystać z ogólnodostępnych koszy, na przykład osiedlowych i tym samym nie narażasz się na niechęć sąsiadów czy nawet kary od właściciela posesji i pojemników, czyli najczęściej spółdzielni mieszkaniowej. Zyskujesz pewność, że Twoje śmieci trafiają do legalnego punktu ich odbioru, a tam zostają starannie zutylizowane.

O czym muszę pamiętać, zlecając podstawienie kontenera na gruz w Gnieźnie?

Przede wszystkim o tym, by umieszczać w kontenerze wyłącznie takie odpady, które zadeklarowałeś. Niedozwolone jest mieszanie śmieci. Pojemnik nie powinien też być przeładowany – śmieci nie mogą wystawać więcej niż 10 cm ponad burtę boczną ani przekroczyć wagi standardowej, wynoszącej 4 tony. Zabronione jest też rozpalanie ognia w kontenerze, wrzucanie odpadów z wysokości (to może uszkodzić pojemnik!) oraz wlewanie substancji płynnych (np. płynnego betonu). Pamiętaj, że współpracując z nami wyłącznie wynajmujesz kontenery na śmieci w Gnieźnie. Nie stajesz się ich właścicielem, więc obowiązują Cię pewne zasady w ich użytkowaniu.