Wywóz gruzu - Raszyn

Raszyn to malownicze miasto w województwie mazowieckim, znane przede wszystkim z Bitwy pod Raszynem z 1809 roku. Chociaż jest to niewielkie miejsce, posiada bogatą historię i wiele zabytków do zwiedzania. Jego położenie tuż obok Warszawy sprawia, że stanowi ważny punkt komunikacyjny dla regionu. Raszyn jest niewielki, liczy ok. 7 tysięcy mieszkańców. Miasto to jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą być blisko wielkiego miasta. Raszyn to połączenie tradycji z nowoczesnością, które przyciąga wielu turystów i mieszkańców.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Raszyn – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 508 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 508 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 832 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 832 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 925 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 925 zł
Kontener KP8  odpady budowlane/zmieszane 1017 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Pozbywamy się odpadów z budowy i remontu – TOPGRUZ i wywóz gruzu w Raszynie

TOPGRUZ to firma, która zajmuje się odbiorem wszelkiego rodzaju śmieci, a w szczególności wywozem gruzu. Raszyn to niewielka miejscowość nieopodal Warszawy, co stanowi idealne okoliczności do wszelkiego rodzaju inwestycji. Jednak musisz wiedzieć, że zaopatrzenie w kontenery na gruz w Raszynie będzie stanowiło obowiązkowy element na placu budowy lub przy okazji remontu.

Jednak remont to nie tylko gruz, ale także szereg innych śmieci. Zwłaszcza przebudowa domu lub mieszkania spowoduje, że konieczny będzie wywóz odpadów budowlanych w Raszynie. Dzięki nam pozbędziesz się wszystkiego związanego z budową: resztki materiałów budowlanych, ocieplenia, stare drzwi, czy pręty zbrojeniowe. Kontenery na śmieci w Raszynie, które przeznaczone są na odpady budowlane, dobierzemy wielkością do Twoich potrzeb. Dysponujemy różnymi rozmiarami. Najmniejsze idealne są dla drobnych remontów, natomiast te duże będą idealne dla dużych inwestorów.

TOPGRUZ – odbiór worków big bag w Raszynie

Nie w każdym miejscu masz możliwość ustawienia kontenerów na gruz. Raszyn jest niewielki, lecz obfituje w duże inwestycje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów, proponujemy wywóz odpadów, które nie są w kontenerach. Worki big bag w Raszynie, które odbieramy, to idealna propozycja dla inwestorów, którzy nie mają możliwości ustawienia śmietników na terenie inwestycji.

To elastyczna forma, która pomieści naprawdę dużo. Niektóre mają pojemność nawet do 1 tony! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie worki big bag w Raszynie odbieramy. Zapakujesz do nich wszelkie sypkie materiały: ziemię, gruz, odpady budowlane, czy odpady zielone. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub po prostu zadzwoń.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Raszyn

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP15

15 m3

3,74 x 2,34 x 1,8 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Wielkie porządki w garażu lub na strychu? Kontenery na śmieci w Raszynie

Kiedy przychodzi czas na wielkie porządki, warto wcześniej pomyśleć, aby zamówić kontenery na śmieci w Raszynie. Strych lub garaż potrafią pomieścić naprawdę dużo. Ilość rupieci zaskakuje nas zwykle dopiero wtedy, kiedy chcemy się ich pozbyć. Wywóz odpadów w Raszynie od TOPGRUZ to usługa kompleksowa. Pozbędziesz się kłopotów w postaci starego roweru, resztek złomu oraz innych.

Zwalniając przestrzeń w garażu lub komórce masz możliwości jej zagospodarowania. Możesz więc poświęcić miejsce na realizację swoich pasji lub po prostu znaleźć jej inne zastosowanie. W miejsce rupieci ustawisz regał magazynowy, na którym umieścisz przetwory na zimę lub inne przydatne rzeczy. Skorzystaj z usług wywozu odpadów w Raszynie i pozbądź się zbędnych rzeczy.

Pozbywamy się starej papy razem z TOPGRUZ

Zmiana pokrycia dachowego to spore wyzwanie dla inwestora, ale także wykonawcy. Duży wpływ ma na to pogoda. Logiczne jest, że w deszczu niemożliwa jest wymiana dachu. Zmiana papy konieczna jest w momencie, kiedy jest ona mocno popękana i zniszczona. Generuje to kolejny problem, ponieważ materiały bitumiczne nie mogą być wyrzucone do zwykłych kontenerów na śmieci.

TOPGRUZ przygotowało specjalną ofertę – wywóz papy w Raszynie. Nasi specjaliści odbiorą od Ciebie ten niebezpieczny odpad, który zostanie zutylizowany. Papa jest materiałem ropopochodnym, a więc groźnym dla środowiska. Nie można jej po prostu wyrzucić, czy spalić – jest to niezgodne z prawem. Oferujemy nie tylko wywóz gruzu w Raszynie, ale także realizujemy zlecenia bardziej specjalistyczne.

Wyrzucamy stare meble – pozbądź się ich i zwolnij miejsce na strychu

Wiele osób podchodzi sentymentalnie do mebli. Wcale nas to nie dziwi. Wszak obserwowaliśmy je przez często długie lata, służyły nam swoim miejscem, ustawialiśmy na nich różne rzeczy. Niektórym z nich dajemy drugą szansę i używamy, np. w garażu. Jednak czasem i w takich przypadkach konieczne jest ich wyrzucenie, gdy się mocno zniszczą.

Możemy zaproponować Ci wywóz starych mebli w Raszynie i okolicach. Nasza usługa jest prosta w realizacji. Pracownicy TOPGRUZ przyjadą odpowiedniej wielkości samochodem, do którego zapakują Twoją kanapę, szafę, czy zabudowę kuchenną. Nie są konieczne kontenery na śmieci w Raszynie. Pozbędziesz się staroci w kilka chwil!