Wywóz gruzu – Wągrowiec

Fachowy wywóz gruzu w Wągrowcu | Sprawny wynajem kontenerów na odpady

Planujesz remont, budowę lub generalne porządki? Już teraz sprawdź, na czym polega wywóz gruzu w Wągrowcu i jak sprawnie zamówić kontener do wywozu odpadów.

Decydując się na korzystnie z usług naszej firmy, otrzymujesz dostęp do solidnego, pojemnego kontenera na śmieci, w którym umieścisz zarówno niewielką, jak i bardzo dużą ilość odpadów różnego typu. Odbierzemy od Ciebie odpady remontowe, budowlane, ogrodowe, a także mieszane śmieci powstałe przy opróżnianiu nieruchomości. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym i do perfekcji opracowaliśmy logistykę transportu, dlatego gwarantujemy, że z nami wywóz odpadów w Wągrowcu przebiegnie sprawnie i fachowo!

W ten sposób w kilka dni pozbędziesz się niechcianych śmieci. Przy tym zaoszczędzisz dużo czasu i nerwów.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Wągrowiec – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

TopGruz to firma, w której możesz liczyć na dużą dostępność różnych kontenerów – odpowiednich do wywozu każdej ilości odpadów i nawet kilkunastu typów śmieci, od popularnych, po trudne w usunięciu. Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy przejrzysty katalog, który obrazuje, jakie kontenery na gruz w Wągrowcu możesz wynająć. Znajdziesz go poniżej! Mieszczą się w nim zarówno małe kontenery na gruz, jak i średnie i duże pojemniki odpowiednie do wywozu gabarytów, zmieszanych odpadów budowlanych i remontowych. Wybierz ten, który ze swoją pojemnością najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji i zadzwoń do nas, żeby ustalić szczegóły usługi. Nie masz pewności, jak dobrać pojemność kontenera do ilości i typu zgromadzonych odpadów? Żaden problem! W TopGruz chętnie służymy radą.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Wągrowiec

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jaki kontener na odpady w Wągrowcu do opróżnienia nieruchomości?

Niezależnie od tego, czy chcesz posprzątać nieruchomość nabytą wraz z wyposażeniem czy uprzątnąć mieszkanie po krewnym-zbieraczu, a może zrobić porządek w nieruchomości zasiedzianej przez bezdomnego, wynajem kontenera na odpady to dobry pomysł! Wrzucisz do niego wszystkie rzeczy, których zechcesz się pozbyć, a po upłynięciu określonej liczby dni odbierzemy kontener od Ciebie i przekażemy odpady do legalnego punktu odbioru. W zależności od tego, ile i jakie śmieci chcesz usunąć, wynajmij inny kontener. Do odpadów, wśród których znajdą się też meble, polecamy kontener KP10, KP12 i KP14. Pomieszczą one kolejno 10, 12 i 14 m3 wyposażenia. Z kolei do usunięcia starych ubrań, makulatury, puszek i i innych drobnych rzeczy wybierz mniejsze modele: KP6 lub KP8. Pamiętaj, że zawsze lepiej zamówić nieco większy kontener niż borykać się z problemem przeładowania pojemnika i koniecznością zamawiania kolejnego.

Czy zamówiony kontener na gruz w Wągrowcu mogę samodzielnie przeparkować?

To bardzo ważne, by raz zaparkowanego przez nas kontenera nie przestawiać. Może to bowiem spowodować uszkodzenie pojemnika i naliczenie opłat dodatkowych. Jeśli zależy Ci na tym, by kontener stanął w jakimś konkretnym miejscu, powiedz o tym naszemu kierowcy, a pracownik na pewno postara się zaparkować pojemnik tak, by ułatwić Ci załadunek odpadów. Pamiętaj jednak, że im większy kontener, tym trudniejszy manewr i zwłaszcza w mieście nie zawsze da się zaparkować kontener w dowolnym miejscu.

Czy to prawda, że przed wywozem gruzu muszę uzyskać pozwolenie na zajęcie trawnika?

Nasze kontenery standardowo zostają u klientów przez 4-7 dni. W tym czasie zajmują spory fragment posesji, zwłaszcza gdy kontener jest duży i pojemny. Jeśli pojemnik staje na terenie należącym wyłącznie do Ciebie, żaden problem! Jeśli jednak chcesz zamówić wywóz gruzu w Wągrowcu z posesji należącej do spółdzielni mieszkaniowej lub urzędu miasta, koniecznie złóż wniosek o uzyskanie pozwolenia na tzw. zajęcie pasa ruchu. Bez oficjalnego zezwolenia postój kontenera będzie nielegalny, a ewentualna kara finansowa obciąży Ciebie. Warto zadbać o to tym bardziej że zazwyczaj formalność zajmuje kilka dni, a wnioski rozpatrywane są pozytywnie. Niewielka opłata, której wymagają urzędnicy jest niczym w porównaniu do mandatu, który można otrzymać za nielegalne parkowanie kontenera.

Czy w ramach wywozu odpadów zielonych mogę przekazać ziemię i piach?

Jako odpady zielone klasyfikujemy głównie gałęzie, drzewka, trawę, krzewy, liście, kwiaty. To normalne, że wraz z ich załadunkiem do kontenera trafi odrobina gleby. Jeśli jednak chcesz usunąć większą ilość piachu lub ziemi, będziesz potrzebować do tego osobnego kontenera. Wywóz piachu i wywóz odpadów zielonych są bowiem odrębnymi usługami; wymagają innej utylizacji i ich zmieszanie nie wchodzi w grę. Zadzwoń do nas, a podpowiemy, jak najlepiej zaplanować wywóz odpadów zielonych i piachu w Wągrowcu, żeby było to jak najtańsze, a jednocześnie wygodne.