Wywóz gruzu – Swadzim

Sprawny i terminowy wywóz gruzu w Swadzimiu | Kontenery na gruz

Interesuje Cię terminowy, łatwo dostępny i niezawodny wywóz odpadów? Jesteś w dobrym miejscu! Jako firma TopGruz od wielu lat realizujemy usługi z zakresu wynajmu kontenerów na gruz i inne odpady. Wspieramy klientów w całej Polsce, w tym województwie wielkopolskim i tak małych miejscowościach, jak Swadzim. Kontener na gruz, jaki u nas znajdziesz, pomoże Ci zapanować nad bałaganem powstałym przy remoncie, budowie i porządkach, zarówno w małej, jak i dużej skali. Szybko zauważysz, że to znacznie wygodniejsze i oszczędniejsze rozwiązanie niż „polowanie” na ogólnodostępne pojemniki na śmieci czy tym bardziej pozostawianie odpadów na łonie natury. Zwłaszcza, że jesteśmy znani z dużej elastyczności i po prostu ludzkiego podejścia do zleceń; szczegóły realizacji, w tym termin wywozu, dostosujemy do Twoich potrzeb.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Swadzim – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Pamiętaj, że za wynajem kontenera na odpady – w Swadzimiu i innych lokalizacjach – płacisz tyle samo, niezależnie od tego, w jakim stopniu go wypełnisz. Dlatego warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego pojemnika – tak, by nie okazał się zbyt duży, ani zbyt mały, bo przeładowanie kontenera też nie wchodzi w grę; grozi naliczeniem opłaty dodatkowej. Dobrego wyboru możesz dokonać samodzielnie. Wystarczy, że potrafisz mniej więcej określić, ile śmieci zgromadziłeś i tę wielkość, w metrach sześciennych, zestawić z pojemnością naszych poszczególnych kontenerów. Wywóz gruzu w Swadzimiu? Polecamy skorzystać z kontenera KP5. Wywóz odpadów budowlanych? Dobrze sprawdzi się kontener KP6. Z kolei do wywozu materiałów izolacyjnych i opróżniania nieruchomości warto wybrać większe pojemniki – co najmniej KP10 mieszczący 10 m3 śmieci. A jeśli nie masz na tyle doświadczenia, by samodzielnie wybrać odpowiedni kontener, nie martw się; w TopGruz służymy dobrą radą!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Swadzim

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

W jaki sposób podstawiamy kontener na śmieci i jak wygląda płatność?

Kontener na odpady podstawiamy pod wskazany przez Ciebie adres, w miejscu, który umożliwi Ci najwygodniejszy załadunek. Najczęściej tuż przy miejscu budowy, remontu lub porządkowania. W miastach parkowanie jest nieco trudniejsze niż na wsi, ale rozmiar kontenera dobieramy w taki sposób, by z jednej strony pomieścił zgromadzone przez Ciebie odpady, a z drugiej pozwalał na jak najswobodniejszy manewr, w tym przejazd przez bramy wjazdowe bez ryzyka szkód.

Jeśli chodzi o płatność, opcje są dwie: płatność online przed dostarczeniem kontenera lub płatność gotówką na miejscu, gdy na spokojnie poznasz stan techniczny naszego kontenera oraz stopień dopasowania jego wymiarów do Twoich potrzeb. Działamy w taki sposób, bo wiemy, że zwłaszcza w ramach pierwszego zlecenia pojawia się chęć sprawdzenia jakości usług przed dokonaniem płatności. W TopGruz dbamy o Twoje doświadczenia!

Jak najszybciej zamówić wywóz gruzu w Swadzimiu?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-17:00. To nasz numer telefonu: 736 287 287. W ten sposób uzyskasz najszybszą odpowiedź i szczegółowe informacje o usłudze. Jako jedna z niewielu firm w tej branży oferujemy błyskawiczne terminy dostarczenia kontenerów (nawet następnego dnia i nocą), dlatego zapewniamy, że kontenery na gruz w Swadzimiu od firmy TopGruz to gwarancja szybkiego pozbycia się odpadów. Realizacji nie opóźnia też fakt płatności, bo za wynajem kontenera możesz zapłacić na miejscu, dopiero po jego podstawieniu, kiedy już wiesz, czy został on dobrze dopasowany do Twoich potrzeb, czy jest w odpowiadającym Ci stanie technicznym i czy nasi pracownicy zrobili na Tobie wystarczająco dobre wrażenie. 🙂

Wywóz śmieci po remoncie w Swadzimiu – jaki kontener wybrać?

W zależności od tego, jakie śmieci zgromadzono w trakcie remontu – większe i lżejsze czy mniejsze, ale cięższe – proponujemy wypożyczenie kontenera o pojemności 7 m3 lub 10 m3. Znajdziesz je w naszej ofercie pod nazwą kontener KP7 i kontener KP10. Pierwszy sprawdzi się przy wywozie gruzu w Swadzimiu, również zmieszanego z innymi sypkimi odpadami o dużej wadze. Z kolei drugi będzie odpowiedni do wywozu rzeczy takich jak: folia, styropian, deski, karton, papier, plastikowe butelki, aluminiowe puszki. Dlaczego gruzu nie warto ładować do większego kontenera? Bo wtedy może stać się zbyt ciężki (dopuszczalny załadunek to maksymalnie 4 tony) i nie będziemy mogli przetransportować odpadów do punktu utylizacji.