Wywóz gruzu – Jerzykowo

Wywóz gruzu w Jerzykowie | Wynajem kontenerów na gruz i śmieci – Jerzykowo

Porządki w piwnicy, garażu, na strychu, w ogrodzie; remont i prace budowlane; opróżnianie nieruchomości – oto najpopularniejsze powody, dla których klienci kontaktują się z nami i zlecają wywóz gruzu w Jerzykowie. Taka usługa jest świetną alternatywą dla samodzielnego pozbywania się odpadów, bardzo męczącego, a często też kłopotliwego pod względem społecznym. Nadmierne korzystanie z ogólnodostępnych koszy na śmieci może bowiem powodować złość sąsiadów i przykuwać uwagę spółdzielni mieszkaniowej, stwarzając ryzyko kary finansowej. Z naszą pomocą wywóz gruzu i utylizacja odpadów w Jerzykowie zajmie Ci dosłownie chwilę – tyle, ile potrzebujesz, by ustalić z nami warunki współpracy, odebrać i zdać kontener na gruz. Jerzykowo – tu docieramy z naszymi kontenerami w nawet kilkunastu rozmiarach!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Jerzykowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby, stworzyliśmy rozbudowaną ofertę, a w niej kilkanaście różnych rozmiarów kontenerów na śmieci – od małych, przez średnie, po duże i bardzo duże. W ten sposób dajemy Ci szansę na wygodne pozbycie się niemal każdej ilości odpadów i śmieci zarówno sypkich, jak i wielkogabarytowych. Dla jeszcze większej satysfakcji przewidzieliśmy usługi niestandardowe, na przykład wywóz gruzu w Jerzykowie w trybie express, czyli z podstawieniem tego samego dnia, w którym składasz zamówienie, a także wynajem kontenerów na gruz w Jerzykowie na dłuższy czas – tydzień lub nawet dwa tygodnie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły, w tym dostępność usług dodatkowych.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Jerzykowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Na ile dni można wynająć kontener na odpady w Jerzykowie?

Standardowy czas wynajmu naszych kontenerów to 4-7 dni. To wystarczający czas, by załadować pojemnik nawet największą ilością odpadów i ciężkimi śmieciami. Wiemy to z doświadczenia! Potrzeby naszych klientów są różne i dlatego w ofercie uwzględniliśmy wynajem kontenerów na śmieci w Jerzykowie na czas niestandardowy, na przykład tylko kilka godzin czy 1-2 tygodnie. Pierwsza opcja sprawdza się na przykład, kiedy wiesz, że nie będzie możliwości, by w Twojej lokalizacji pozostawić kontener nawet na kilka dni. Z kolei druga opcja to rozwiązanie dedykowane osobom planującym duże i czasochłonne porządki oraz roboty. Pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić do nas i dopytać o dostępność mniej standardowych usług!

Kiedy wybrać mniejszy, a kiedy większy kontener na gruz w Jerzykowie?

Mniejsze kontenery polecamy przy prostych pracach remontowych związanych raczej z odświeżeniem i posprzątaniem, aniżeli generalnym przebudowywaniem nieruchomości. Sprawdzą się też bardzo dobrze przy wszelkiego rodzaju pracach porządkowych – w ogrodzie, garażu, piwnicy, na strychu. Z kolei duże kontenery na gruz – w Jerzykowie i innych miejscowościach – warto zamówić, kiedy planujesz usunięcie bardzo dużej ilości śmieci, na przykład przy opróżnianiu nieruchomości oraz przy średnich i dużych inwestycjach budowlanych. Warto wiedzieć, że największe kontenery udostępniamy z reguły na jeden dzień roboczy, bo klienci wolą najpierw zmagazynować wszystkie odpady, na przykład w piwnicy i poprosić o podstawienie kontenera dopiero, gdy są gotowi do ich przekazania. To wiąże się też z nieco tańszym wywozem gruzu w Jerzykowie.

Czy muszę o coś zadbać zanim zamówię wywóz gruzu?

Najważniejsze zadanie po Twojej stronie to umożliwienie legalnego zaparkowania i postoju kontenera. W tym celu musisz uzyskać oficjalne pozwolenie od właściciela posesji. Najczęściej skrawek chodnika lub trawnika, na którym stawiamy pojemnik na śmieci, należy do gminy, miasta lub spółdzielni mieszkaniowej. Zatem aby zapewnić bezproblemowy wywóz gruzu w Jerzykowie, najpierw zadzwoń do urzędu lub spółdzielni, przedstaw sytuację i dopytaj o to, w jaki sposób możesz uzyskać pozwolenie. Najczęściej sprowadza się to do napisania wniosku lub wypełnienia gotowego formularza oraz uiszczenia opłaty. Cała procedura nie zajmuje więcej niż kilka, kilkanaście dni w zależności od tego, jak sprawnie działa dany organ. Zadbaj też o to, by – gdy już wiesz dokładnie, kiedy nasz kierowca do Ciebie dotrze – miejsce, w którym ma zaparkować było puste i umożliwiało podstawienie kontenera.

W jaki sposób najszybciej zamówić wywóz odpadów budowlanych w Jerzykowie?

Zawsze najszybciej skontaktujesz się z naszym pracownikiem telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00, a także w soboty w godzinach 9:00-13:00. Udostępniamy aż trzy numery telefonów, z czego jeden dedykowany jest wyłącznie komunikacji SMS-owej. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub napisać wiadomość e-mail pod adres biuro@topgruz.pl, ale odpowiedź na Twoje zapytanie zadane w takiej formie może zająć nam nieco więcej czasu.