Wywóz gruzu – Kościan

TopGruz – wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Kościanie

Cieszymy się, że możemy zaproponować Ci naszą pomoc w pozbyciu się odpadów – budowlanych, remontowych i powstających przy okazji dużych porządków oraz opróżnienia nieruchomości. Od lat specjalnością naszej firmy jest wywóz gruzu w Kościanie i kilkudziesięciu innych miejscowościach w całej Polski, tym także innych wsiach i miastach województwa wielkopolskiego. Dzięki temu, że dysponujemy kilkunastoma typami kontenerów na śmieci – każdy o innej pojemności – i do perfekcji opracowaliśmy logistykę realizacji zamówień jesteśmy w stanie zagwarantować Ci sprawny odbiór i profesjonalną utylizację odpadów. Z nami zaoszczędzisz czas i energię, które poświęcisz na dokończenie remontu, budowy lub porządków!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Kościan – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Kluczem do efektywnego i opłacalnego pozbycia się odpadów jest wybór odpowiedniego kontenera na gruz. Kościan to jedna z tych miejscowości, gdzie oferujemy wiele różnych modeli pojemników, w tym małe, średnie i duże kontenery zdolne spełnić potrzeby każdego klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Do prywatnego użytku najczęściej proponujemy kontenery o pojemności 3-7 m3. Z powodzeniem zmieścisz w nich resztki po sprzątaniu ogrodu, a także remoncie niewielkiego pokoju, rozbiórki małego budynku gospodarczego czy wyburzenia ceglastej ścianki. Do odpadów wielkogabarytowych, w tym styropianu, materiałów izolacyjnych, mebli, potrzebny będzie większy kontener na odpady w Kościanie, raczej o objętości 10-13 m3. Największe pojemniki włączyliśmy do oferty z myślą o placach budowy i najobszerniejszych zbiorach odpadów. Zainteresowała Cię nasza usługa? Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Kościan

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jaką mam gwarancję, że zamówiony kontener na śmieci w Kościanie dotrze na czas?

Potwierdza to nasza wieloletnia obecność na rynku, pozytywne opinie i stale poszerzająca się grupa klientów! Zdajemy sobie jednak sprawę, że to może być za mało, dlatego dajemy Ci gwarancję, że jeśli z naszej winy zamówiony przez Ciebie kontener nie będzie mógł dotrzeć w ustalonym terminie, możesz liczyć na zwrot pieniędzy. W toku pracy stworzyliśmy i opanowaliśmy jednak systemy logistyczne, które skutecznie zapobiegają takim zdarzeniom. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jedną z najbardziej terminowych i rzetelnych firm zajmujących się wywozem gruzu w Kościanie i całym województwie wielkopolskim!

Jak szybko dostarczycie kontener na gruz?

Kościan zlokalizowany jest około 45 km od Poznania. To dość dużo, dlatego miej na uwadze, że dostarczenie zamówionego kontenera też zajmie nam nieco więcej czasu niż gdyby kontener miał pojawić się w centrum dużego miasta, gdzie mieści się duża część naszych pojemników. W większości zleceń jesteśmy w stanie dostarczyć kontener na śmieci nawet następnego dnia roboczego, ale w przypadku takich odległości może się to nie udać. Dużo zależy też od terminu, na który zamówisz wywóz gruzu w Kościanie. Sezonowość dotyczy też naszej branży! Polecamy skontaktować się z nami i sprawdzić dostępność konkretnego kontenera w danym czasie i miejscowości. Nasi konsultanci zawsze są dobrze poinformowani i przekażą Ci konkretne informacje.

Czy są jakieś opłaty, z którymi trzeba się liczyć, zamawiając wywóz gruzu w Kościanie?

Jeśli jesteś zainteresowany standardowym wariatem naszej usługi i będziesz korzystać z kontenera zgodnie z przedstawionymi przez nas zasadami, płacisz tylko raz – cenę podstawową. Opłaty dodatkowe pojawiają się, kiedy nie umożliwisz zaparkowania lub odebrania kontenera przez naszego kierowcę, kiedy oddasz znacząco przepełniony pojemnik lub umieścisz w nim niedozwolonego odpady. Żeby dobrze przygotować się przekazania odpadów, koniecznie przeczytaj zasady wywozu gruzu – w Kościanie i innych miejscowościach.

Który z kontenerów na śmieci warto wybrać?

Dobrze, że o to pytasz, bo prawidłowy dobór kontenerów w największej mierze decyduje o opłacalności całego przedsięwzięcia po Twojej stronie. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z usługi profesjonalnego odbioru i utylizacji odpadów, z pewnością wybór kontenera wydaje Ci się trudny. Ale to nic trudnego! Wystarczy, że mniej więcej określisz objętość zebranych śmieci. Przy niewielkich porządkach w ogrodzie, garażu, piwnicy czy na strychu z powodzeniem sprawdzi się mały kontener na śmieci w Kościanie, o pojemności 2-7 m3. Odpady wielkogabarytowe to konieczność zamówienia większego pojemnika. Z kolei na placu budowy duże kontenery na odpady budowlane to po prostu konieczność. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń do nas i dopytaj, który model pojemnika prawdopodobnie będzie najlepszy w Twojej sytuacji.