Wywóz gruzu – Chludowo

Wywóz gruzu i śmieci w Chludowie | Wynajem kontenerów na gruz i inne odpady

Chludowo to wieś zlokalizowana około 20 km od Poznania. Potrzebujesz skorzystać z usług firmy zajmującej się wywozem i utylizacją odpadów i zastanawiasz się, czy to możliwe w tak małej miejscowości? Pewnie, że tak! Jako TopGruz świadczymy usługę wywozu gruzu i śmieci w Chludowie oraz kilkudziesięciu innych miejscowościach w całej Polsce. Naszym celem jest pomoc klientom nie tylko w największych miastach, ale też miasteczkach i wsiach. Bo wiemy, że również tam pojawia się potrzeba profesjonalnego odbioru i utylizacji śmieci różnego rodzaju i o różnym gabarycie. Niezależnie od tego, czy robisz generalne porządki w piwnicy, garażu, ogrodzie, czy planujesz remont lub budowę, skontaktuj się z nami, a ustalimy warunki zlecenia i szybko zajmiemy się jego realizacją.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Chludowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

TopGruz to firma o wieloletnim doświadczeniu. Wyróżniamy się spośród konkurencji największym zasięgiem usług oraz konkurencyjnością w każdej z lokalizacji. Przykładamy dużą wagę do tego, by klienci mogli łatwo się z nami skontaktować i szybko zamówić potrzebną usługę wywozu gruzu – w Chludowie i całej Polsce. Kontener na gruz w Chludowie w większości przypadków udaje nam się podstawić już kolejnego dnia. To możliwe dzięki dostępowi do dużego parku maszynowego i współpracy z wieloma firmami, będącymi w posiadaniu nowoczesnych, niezawodnych kontenerów na śmieci. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie dobrą odpowiedzią na Twoje porządkowe potrzeby. Mamy bowiem do zaproponowana kontenery o różnej pojemności. Dokładną rozpiskę dostępnych rozmiarów znajdziesz poniżej!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Chludowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jakie odpady mogą trafić do wynajętego kontenera na gruz?

Standardowymi rodzajami śmieci, które odbieramy od klientów za pomocą kontenerów na gruz – w Chludowie i innych miejscowościach są: czysty gruz (cegła, beton, ceramika), odpady zielone (gałęzie, trawa, liście), ziemia i piach, szkło, materiały izolacyjne (styropian, wełna mineralna), tzw. gabaryty (resztki po opróżnianiu mieszkań, piwnic itp.), a także różnego rodzaju śmieci powstałe przy pracach remontowych i budowlanych (drzwi, futryny, okna, kawałki drewna, metalu, folii itp.). Dopuszczamy też możliwość wywozu odpadów niestandardowych, na przykład papy, onduliny i gontu bitumicznego, ale to bezwzględnie musi być ustalone z nami przed wynajęciem kontenera na śmieci w Chludowie. Wymaga bowiem kosztowniejszej utylizacji, co musi zostać uwzględnione w wycenie usługi.

Jaki kontener na gruz w Chludowie wybrać?

To dobre pytanie. Pojemność kontenerów na śmieci ma bowiem największy udział w wycenie usługi. Razem z zadeklarowanym rodzajem odpadów od odbioru. Jak widzisz, w ofercie posiadamy kontenery o różnej pojemności, od 1,7 m3 do nawet 40 m3. Wiemy, że wybór rozmiaru bez doświadczenia w wywozie gruzu może być trudny. Właśnie dlatego zachęcamy do kontaktu z nami i dopytania o cennik wynajmu kontenera na gruz w Chludowie. Wtedy – dopytując, jakie odpady chcesz zutylizować i z jakiej okazji – będziemy mogli doradzić, jaka pojemność okaże się wystarczająca. Tak, żebyś nie musiał płacić za niewykorzystaną przestrzeń, ale też żeby nie wystąpiło ryzyko przepełnienia kontenera, bo to niestety może uniemożliwić odbiór śmieci lub wymusi konieczność doliczenia opłat dodatkowych. Zadzwoń, pomożemy!

Czy wywóz gruzu w Chludowie oznacza też pomoc w załadunku śmieci?

Skorzystanie z pomocy naszego pracownika w załadunku odpadów jest bardzo wygodną usługą, z której korzysta wielu klientów, zwłaszcza niemogących pozwolić sobie na wykonanie tej wymagającej fizycznie pracy. Musisz jednak wiedzieć, że wiąże się ona z dodatkowymi kosztami i na tę chwilę dostępna jest wyłącznie w niektórych miejscowościach. Jeśli chcesz ustalić, czy z razem wywozem gruzu w Chludowie możesz liczyć na pomoc w załadowaniu śmieci, skontaktuj się z nami i dopytaj.