Wywóz gruzu Gdynia

Wywóz gruzu Gdynia i okolice. Firma Topgruz do Twoich usług.

Jeśli zależy Ci na szybkim i fachowym wywozie gruzu i śmieci w Gdyni, dobrze, że trafiłeś do nas. Topgruz to firma specjalizująca się w wywózce materiałów, i to z konkurencyjnymi cenami, elastycznością zamówień i szybkością ich realizacji, która stara się być konkurencyjna w stosunku pozostałych firm. Zainteresowany?

Zamierzasz przeprowadzić niewielki remont mieszkania lub porządki na podwórku, ale nie wiesz w jaki sposób pozbyć się zgromadzonych śmieci? Firma Topgruz przybywa z pomocą, i to taką z TOP1. Przeprowadzimy Twoje zlecenie tanio, elastycznie i na czas, a wszystko to dzięki wyszkolonej załodze składającej się wyłącznie z profesjonalistów i zaawansowanemu technicznie sprzętowi, tj. kontenerom o różnej pojemności i innym przeznaczeniu.

Wywóz gruzu Gdynia – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach: Gdynia, Rumia, Suchy Dwór, Kosakowo, Reda

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł: Chwaszczyno

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł: Kosakowo, Bojano, Koleczkowo, Łężyce

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Jakie kontenery do wywozu gruzu i śmieci w Gdyni?

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj pojemnika zamówić, chętnie podpowiemy. Dysponujemy kontenerami typu KP5, KP7, KP14, KP20 i KP40, w których stojąca obok litery cyfra oznacza jego model oraz orientacyjną pojemność wyrażoną w metrach sześciennych.

Planujesz mały remont lub porządki w niewielkim ogródku? W takim przypadku postaw na KP5, a przy każdym większym skutkującym gruzem o większym ciężarze weź pod uwagę KP7. KP14 nadaje się do większych prac, ale nie jest on przeznaczony na odpady ciężkie takie jak gruz. Gwarantujemy, że każdy z nich poradzi sobie doskonale z powierzonym zadaniem, jeśli tylko będzie prawidłowo dobrany do potrzeb.

W Gdyni oraz okolicach Trójmiasta wywozimy gruz również kontenerem o pojemności ok 20m3 – posiada otwierane drzwiczki z tyłu i można do niego wjeżdżać np. taczką.

Tutaj musimy dodać, że im większy kontener, tym na krótszy okres jest wypożyczany. Regulaminowy czas wynajmu to ok 4-5 dni roboczych (czyli do tygodnia), kontenery typu kp14 czy kp20 wypożyczamy na czas 3 dni roboczych, a kontener KP40 na okres jednego dnia.

Wywóz gruzu i śmieci w Gdyni – co dokładnie zawiera nasza oferta?

Topgruz przeprowadzi dla Ciebie wywóz gruzu, śmieci, ziemi, papy, nieczystości, odpadów budowlanych, śmieci pozostałych po remoncie mniejszym lub większym, materiałów izolacyjnych i innych. Nie znalazłeś tutaj materiałów, którymi dysponujesz? Nie szkodzi. Zadzwoń do nas, a z chęcią podpowiemy Ci czy nasze kontenery sobie z tym poradzą.

Cena wywozu gruzu i śmieci w Gdyni

Zastanawiasz się ile będzie kosztować Cię zamówienie kontenera na terenie Gdyni? Cena naszych usług zależy przede wszystkim od rodzaju pojemnika jaki wybierzesz, odległości, którą będziemy musieli pokonać, żeby go dla Ciebie dostarczyć oraz rodzaju odpadków, którymi dysponujesz, ale nie martw się – cena naszych usług rozpoczyna się już od 600 zł za kontener kp5 na czysty gruz (beton, cegła, ziemia) i od 440 zł za kontener kp5 na odpady zmieszane z budowy remontu. Więcej informacji znajdziesz na stronie cennik.

Kontener na gruz i śmieci w Gdyni na niestandardowy okres czasu – to możliwe?

Jeśli interesuje Cię kilkudniowe użytkowanie naszego kontenera, skorzystaj z oferty uzupełniającej. Znajdziesz w niej informacje na temat tego, w jaki sposób dostarczymy i zabierzemy kontener oraz o jakiej porze dnia. Oferta dodatkowa różni się od standardowej tym, że nasz pojemnik może zostać z Tobą na nawet dłużej niż tydzień, a odbierzemy go w przedziale godzinowym, który sam wybierzesz. Każde z tych zagadnień oczywiście możesz z nami dodatkowo przedyskutować.

W jaki sposób zamówić kontener na śmieci i gruz w Gdyni?

Do wyboru masz trzy sposoby – telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie w zakładce „Kontakt”. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej, a obiecujemy, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie tak samo sprawnie, niezależnie od tego, który sposób wybierzesz.

Wywóz mebli w Gdyni. Radzimy sobie nie tylko z gruzem

Poza wywózką gruzu i śmieci, Topgruz proponuje również wywóz mebli w Gdyni. Do realizacji tego zlecenia możesz zamówić zarówno kontener z jego samodzielnym załadowaniem, jak i samochód dostawczy posiadający opcję wyniesienia. Zwróć jednak uwagę na koszty poszczególnych sposobów na poradzenie sobie z wywozem mebli w Gdyni. Cena wynajmu kontenera zależy przede wszystkim od jego pojemności – niezależnie od tego, czy załadujesz go do końca czy wcale, a załadunek auta to cena w całości uzależniona od ilości odebranych odpadów.

Wywóz gruzu i śmieci w Gdyni i okolicach

W przypadku jeśli interesuje Cię wywóz gruzu lub śmieci z miejscowości oddalonej od Gdyni o kilka kilometrów, to najlepiej jak do nas zadzwonisz, a my wyliczymy dokładną cenę. Poniżej lista, miejsc, w których oferujemy kontenery:
Rumia, Chwaszczyno, Bojano, Miszewo, Warzenko, Kielno, Tuchom, Koleczkowo, Łężyce, Suchy Dwór, Kosakowo, Karczemki.

 

Dodatkowe informacje

Staramy się, aby nasze usługi, można było zamówić przy jak najmniejszej liczbie formalności. Wystarczy telefon lub mail – jeśli jesteś już zdecydowany do zamówienia kontenera, to wystarczy, nam adres dostawy, numer kontaktowy i kilka informacji odnośnie dostawy, które możemy omówić telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać kontenery w umówionych godzinach, a powierzone nam zlecenia realizować jak najszybciej i najsprawniej jak to tylko możliwe. Dzięki temu, że posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne bardzo często nam się to udaje. Zależy nam na tym, aby usługa wywóz gruzu Gdynia, którą dla Ciebie zrealizujemy była na odpowiednim poziomie, bo zadowolenie i satysfakcja klienta ma dla nas duże znaczenie.