Wywóz gruzu Łódź – wywóz śmieci i wynajem kontenerów

TopGruz - wywóz gruzu i śmieci oraz wynajem kontenerów w Łodzi

Jeśli potrzebujesz firmy, która oferuje wywóz gruzu w Łodzi i wynajem kontenerów, jesteśmy wręcz pewni, że zwrócisz uwagę na naszą ofertę. Interesują Cię inne miasta? Nic straconego, bo świadczymy usługi obejmujące wywóz gruzu i śmieci na terenie największych miast Polski – wszystkie lokalizacje dostępne są tutaj. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, a przekonasz się sam, że prawdopodobnie warto się z nami skontaktować.

Wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Łodzi – oferta

Sprawny wywóz gruzu i śmieci w Łodzi i okolicach zależy przede wszystkim od prawidłowego doboru kontenera – takie, który dzięki swojej pojemności rzeczywiście poradzi sobie z odpadkami, których chcesz się pozbyć. Nielogiczny jest wybór zbyt dużego pojemnika ani takiego, który nie zdoła pomieścić zebranych śmieci, dlatego zanim podejmiesz decyzję, poznaj nasze kontenery. Chociaż często się również zdarza, że zamawia się kontener o standardowym rozmiarze: KP5 lub KP8, a później tzw. wymiany – czyli przyjeżdża kierowca z pustym kontenerem, go zostawia i zabiera pełny – bo nie sposób określić ilość śmieci, albo prowadzone prace po prostu tego wymagają.

Jeśli chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Łodzi, do dyspozycji naszych Klientów oddajemy kontenery KP2, KP3, KP5, KP8, KP10, KP15 oraz KP34. Najmniejsze pojemniki, czyli KP2 i KP3 sprawdzą się podczas wywozu gruzu oraz przy niewielkich remontach (np. przy remoncie łazienki), jednak trzeba wziąć pod uwagę, to, że są to tzw. muldy – przypominają swoim kształtem wannę i trzeba je ładować od góry. Inaczej niż w przypadku kontenerów od KP5 w górę, które mogą posiadać otwierane tylne burty. KP7 i KP10 nadają się do większych remontów, budowy i porządków domowych, a nawet materiałów izolacyjnych. Warto tutaj wspomnieć, że na odpady bardzo ciężkie, takie jak gruz i ziemia – nadają się tylko kontenery KP2, KP3, KP5 i KP8.

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Łodzi trzeba mieć świadomość, że im większy kontener, tym na krótszy okres jest udostępniany. Kontenery w rozmiarach KP2-KP8 udostępniane są na okres do tygodnia. Natomiast te większe na 1-3 dni.

Wywóz gruzu Łódź – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz453zł
Kontener KP3 czysty gruz500 zł
Kontener KP5 czysty gruz695 zł
Kontener KP8 czysty gruz1000 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane500 zł
Kontener KP3 odpady zmieszane600 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane900 zł
Kontener KP8 odpady zmieszane1300 zł
Kontener KP10 odpady zmieszane (bez gruzu)1500 zł
Kontener KP15odpady zmieszane (bez gruzu)1900 zł
Kontener KP2 odpady zielone – bez śmieci i ziemi500 zł
Kontener KP3odpady zielone – bez śmieci i ziemi600 zł
Kontener KP5odpady zielone – bez śmieci i ziemi900 zł
Kontener KP8odpady zielone – bez śmieci i ziemi1300 zł
Kontener KP10odpady zielone – bez śmieci i ziemi1500 zł
Kontener KP15odpady zielone – bez śmieci i ziemi1900 zł
Sprawdź ceny w innych miejscowościach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma w spisie to zapraszamy do kontaktu.
 

Dodatkowy postój kontenera: 250 zł/tydzień.

Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Podane ceny to ceny netto, trzeba doliczyć 8% vat.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wywóz gruzu i śmieci w Łodzi i nie tylko

Nasze kontenery podstawiamy dla Klientów z całego miasta Łodzi, z dzielnic takich jak: Bałuty, Śródmieście, Widzew, Polesie, Górna, ale to nie wszystko! Działamy również w miejscowościach leżących niedaleko Łodzi, między innymi: Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ksawerów, Pabianice, Andrespol, Justynów, Bedoń Przykościelny, Rzgów, Starowa Góra, Natolin i inne.

Wywóz gruzu Łódź – ile to kosztuje

Cena realizacji zlecenia na wywóz gruzu i śmieci w Łodzi zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Są jednak podstawowe, fundamentalne stawki, na których bazujemy tworząc każdy kosztorys. Można je sprawdzić na podstronie cennik, wybierając odpowiednie miasto. Koszt wywozu kontenera na terenie Łodzi zaczyna się już 500 zł, bo tyle kosztuje wynajem najmniejszego z naszych kontenerów – kontenera KP2 – z przeznaczeniem na czysty gruz (cegła, beton, ceramika, ziemia) lub odpady zielone.

Dodatkowe usługi wywozu gruzu i śmieci w Łodzi

Interesuje Cię realizacja w całości indywidualnego zlecenia, jeśli chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Łodzi oraz okolicy? Chcesz korzystać z naszego kontenera przez dłuższy czas i oddać go nam później niż przewidujemy standardowy czas wynajmu? Przewidzieliśmy takie przypadki, dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi dodatkowe. Zapoznaj się z nią dokładnie lub skontaktuj się z nami, a poznasz koszt takich usług i możliwość ich realizacji na terenie Łodzi.

Wywóz gruzu i śmieci w Łodzi sprawdza się w takich sytuacjach

Nie wiesz czy podczas Twojego remontu warto zainwestować w wynajem kontenerów w Łodzi lub okolicy? Podpowiadamy, że opłaca się to przede wszystkim podczas każdego remontu i budowy, porządków w domu i piwnicy, ociepleń budynków, opróżnień domów, porządkach w ogrodach, wywozu mebli, wywozu odpadów zielonych i wielu, wielu innych sytuacji, które chętnie z Tobą przedyskutujemy. Zadzwoń do nas, jeśli męczą Cię jakiekolwiek wątpliwości w sprawie wywozu gruzu i śmieci w Łodzi.

Wynajem kontenerów – co jeszcze możemy wywieźć?

Poza gruzem i śmieciami z budowy i remontu, wywóz gruzu i śmieci w naszym wykonaniu obejmuje również takie rzeczy jak: papa, wełna mineralna, czy wata szklana, meble, odpady zielone – liście, gałęzie itp, ziemię i inne.

W jakich miejscowościach poza Łodzią oferujemy nasze usługi:

Dodatkowe informacje

Wywóz gruzu i śmieci Łódź – staramy się aby ta usługa, była w zamawianiu tak prosta jak to tylko możliwe. Wystarczy telefon, mail, bądź kontakt za pomocą linka na górze strony – Wyceń usługę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane w takim terminie w jakim zostały wcześniej ustalone i dzięki sporemu zapleczu, zwykle nam się to udaje. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również firmami, organizacjami i jednostkami budżetowymi. Staramy się, aby cała usługa od momentu przyjęcia zlecenia, do odbioru kontenera, była zrealizowana na odpowiednim poziomie.