Wywóz gruzu Kraków – wywóz śmieci i wynajem kontenerów

Wywóz gruzu i śmieci Kraków - wynajem kontenerów w Topgruz

Interesuje Cię wywóz gruzu i śmieci w Krakowie? Dobrze, że trafiłeś do nas. Topgruz to firma, która specjalizuje się w usługach wywozowych kontenerami i dzięki zdobytemu doświadczeniu przeprowadza je sprawnie i dokładnie. Specjalnie na Twoje życzenie podstawimy kontener o wskazanych wcześniej rozmiarach lub przyjedziemy autem z opcją wyniesienia pod podany wcześniej adres. Z nami pozbędziesz się wszystkich remontowych i nieremontowych odpadów, które zagracają Twój spokój. Naprawdę.

Kontenery na gruz i śmieci w Krakowie

Dostępne rozmiary kontenerów: KP4, KP6 i KP8.

Załoga Topgruz wie o tym że wybór odpowiedniego kontenera na gruz to rzecz istotna, dlatego jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie, uporządkowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, byś mógł zapoznać się ze specyfikacją każdego kontenera i w ten sposób stwierdzić, który z nich sprawdzi się najlepiej w przypadku posiadanych przez Ciebie odpadów. KP4, a może KP6 lub KP8? Każdy z nich różni się między sobą przede wszystkim rozmiarem (to ta cyfra stojąca obok, wyrażająca pojemność w metrach sześciennych) i głównie wysokością burt (bo ich szerokość i długość jest z reguły podobna – mieszczą się na miejscu parkingowym).

Jeśli interesuje Cię wywóz gruzu lub śmieci w Krakowie i dysponujesz sporą ilością odpadków o dużych gabarytach, postaw na kontener typu KP8. To pojemnik, który radzi sobie doskonale z odpadami z opróżniania nieruchomości, meblami, lekkimi śmieciami z budowy, czy materiałami izolacyjnymi. Planujesz lub masz za sobą mały remont? Warto byś wziął pod uwagę kontener KP7 lub wywóz samochodem razem z załadunkiem. KP7 to pojemnik o najmniejszej pojemności jaki posiadamy w Krakowie, najbardziej zgrabny i o najniższej cenie wynajmu.

Poza kontenerami posiadamy samochody dostawcze o pojemnościach od 7 do 10m3 i ładowności do 1,5t. Usługi takimi samochodami realizujemy razem z załadunkiem – dzięki temu możemy opróżnić z powodzeniem mieszkanie, piwnicę, garaż lub inna nieruchomość. Możemy wywieźć jedną rzecz jak np. kanapę, lub opróżnić cały budynek. Jeśli chodzi o wywóz gruzu, czy śmieci w Krakowie, jesteśmy do dyspozycji.

Wywóz gruzu Kraków – cennik:

Kontener KP4 czysty gruz 700 zł
Kontener KP4 odpady zmieszane 1200 zł
Kontener KP6 czysty gruz 800 zł
Kontener KP6 odpady budowlane/zmieszane 1500 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/zmieszane 1600 zł
Kontener KP6 Papa 1700 zł

Powyżej podane ceny obowiązują na terenie całego miasta Krakowa oraz w miejscowościach: Balice, Kryspinów, Rząska, Wieliczka, Kokotów, Skawina, Zielonki

Do podanych cen należy doliczyć 50 zł, w przypadku miejscowości: Węgrzce, Zabierzów, Mogilany, .

Jeśli interesuje Ciebie kontener do innej miejscowości – skontaktuj się z nami, a my podany cenę.

Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni

Pusty podjazd: 150 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rozmiar kontenera wybierz rozsądnie
Wywóz gruzu w Krakowie realizujemy głównie kontenerami KP7 o pojemności ok 6-6,5m3. Nadają się one idealnie na czysty gruz: beton, cegła, ceramika.

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów, ważne, żebyś kontenery na śmieci wybrał rozsądnie. Oceń wielkość i ilość posiadanych odpadów, sposób ich załadowania, a następnie dopasuj do tego pojemność pojemnika. Jeśli jednak wolisz sięgnąć po radę specjalistów, zachęcamy do kontaktu z załogą Topgruz. Nasz numer znajdziesz w zakładce „Kontakt” lub w dolnej i górnej części strony. Po prawej stronie u góry masz również link wyceń usługę. Być może taka opcja również ułatwi kontakt.

Wywóz gruzu i śmieci w Krakowie – koszt

Wiemy, że cena usług to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę, dlatego już tutaj wspomnimy jakiej kwoty możesz się spodziewać. Jeśli chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Krakowie, cena zależy przede wszystkim od rozmiaru kontenera, na który się zdecydujesz, rodzaju odpadków, które chcesz nam oddać i odległości, jaką będziemy musieli pokonać, by dotrzeć na umówione wcześniej miejsce. W ten sposób koszt wywozu gruzu w Krakowie zaczyna się od 1700 zł – to cena wynajmu naszego najmniejszego kontenera typu KP7 na czysty gruz lub ziemię. Ten sam rozmiar kontenera na odpady zmieszane z budowy lub remontu to koszt 1700 . Są to ceny netto, do których należy doliczyć 8% VAT.

Wywóz odpadów z załadunkiem rozpoczyna się od 200 zł za pojedynczą rzecz, a za całe auto to kwota 1000-1200 zł (w zależności od rodzaju odpadów).

Wywóz gruzu i śmieci nie tylko w Krakowie

Oczywiście, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie oraz usuwanie odpadów działamy na terenie całego Krakowa i dzielnicach takich jak między innymi Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Bronowice, Swoszowice i Podgórze Duchackie, ale również w miejscowościach leżących bliżej lub dalej samego Krakowa. Na myśli mamy Wieliczkę, Skawinę, Piekary, Balice, Grabie, Niepołomice, Liszki, Michałowice, Zielonki, Węgrzce, Podłęże, Kocmyrzów, Bibice i inne. Nie martw się, dojedziemy również w miejsce, które wskażesz nam Ty.

Zajmujemy się również wywozem mebli w Krakowie

Topgruz to nie tylko wywóz gruzu i śmieci w Krakowie – rozszerzyło swoją działalność o wywóz mebli w Krakowie. Teraz pomożemy Ci nawet podczas najmniejszego remontu z chęcią zabierając od Ciebie wszystkie niepotrzebne materiały i utylizując je w bezpieczny dla środowiska sposób. A działać będziemy na dwa sposoby – za pomocą jednego z kontenerów, tak, jak przy wywozie gruzu i śmieci lub z samochodem dostawczym z możliwością wyniesienia. Wszystko to w zbliżonej do siebie kwocie.

Jakich odpadów możesz pozbyć się z firmą Topgruz?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie, odbieramy takie śmieci jak: gruz (beton, cegła, ceramika), ziemia, odpady z budowy/remontu, wełnę mineralną/watę szklaną, styropian, tworzywa sztuczne, kartony, płyty kg, odpady z opróżniania nieruchomości, stare meble i inne.
Jeśli informacje zawarte na stronie nie wystarczają, z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i przedyskutujemy realizację Twojego zamówienia przez telefon. Zadzwoń do nas, a odpowiemy konkretnie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dodatkowe informacje

Aby usługa wywóz gruzu Kraków, była zrealizowana jak najszybciej wyznajemy politykę minimum formalności. Zwykle wystarczy adres do dostawy kontenera, numer telefonu oraz informację odnośnie daty i godzin dostawy. Z Twojej strony musisz przygotować miejsce na dostawę kontenera gruzowego oraz dojazd do tego miejsca. W niektórych przypadkach potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu, które trzeba uzyskać samodzielnie w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportowej. Jest ono potrzebne jeśli kontener jest ustawiany na miejscu, które należy do miasta. Jeśli interesuje Cię wynajem kontenerów w Krakowie lub kompleksowe usługi, jeśli chodzi o wywóz gruzu, czy śmieci, zapraszamy!