Wywóz gruzu Trójmiasto i okolice

Wywóz gruzu i śmieci w Trójmieście, Żukowie, Pruszczu Gdańskim, Rumii, Redzie, Kartuzach…

Topgruz to firma, która jako jedna z nielicznych podstawia kontenery na terenie największych miast Polski i pobliskich miejscowościach w tak szybki i wygodny sposób. Oprócz pojemników oferujemy również wywóz gruzu i śmieci za pomocą aut z załadunkiem. Sposób transportu wybieramy na podstawie odpadów, z którymi chcą uporać się nasi Klienci, ale każdy z nich cechuje fachowość, sprawność oraz konkurencyjna cena. Zainteresowany? Bo teraz oferujemy również usługi wywozu gruzu i śmieci w Trójmieście oraz w takich miejscowościach jak:

  • Pruszcz Gdański
  • Rumia
  • Żukowo
  • Kartuzy

oraz w innych mniejszych miejscowościach zlokalizowanych w okolicach Trójmiasta.

Jeśli planujesz remont lub generalne porządku w domu lub na podwórku, już teraz zastanów się, jakiej firmie powierzysz zebrany gruz i śmieci. Nasi pracownicy przejmą je spod podanego wcześniej adresu, a następnie zutylizują w bezpieczny dla środowiska sposób.

Wywóz gruzu Rumia, Reda, Kartuzy, Trąbki Wielkie, Pszczółki – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)od 500 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontuod 850 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontuod 950 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropianod 1200 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomościod  1200 zł
Kontener KP10odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu)od 1300 zł
Kontener KP10wełna mineralna/styropianod  1500 zł
Kontener KP10wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomościod 1500 zł
Kontener KP14odpady budowlane/z remontu (lekkie – bez gruzu)od 1800 zł
Kontener KP14wełna minerala/styropianod 2200 zł
Kontener KP14wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomościod 2200 zł

W przypadku innych miejscowości – zapraszamy do kontaktu.

 
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontenery na śmieci i gruz, z którymi działamy.

Przyjrzyj się naszej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz dokładną rozpiskę wszystkich kontenerów na śmieci i gruz, jakimi dysponujemy – oraz informację, w jakich lokalizacjach są dostępne. Ich różnorodność może być naprawdę zaskakująca, ale robimy to dla jeszcze większej wygody naszych Klientów. W ten sposób znajdziesz zarówno najmniejsze pojemniki, idealne na niewielkie remonty, jak i duże, przestronne kontenery, w których zmieścisz całe wyposażenie domu lub mieszkania.

Niewielki remont? Oto nasza oferta specjalna

W naszej ofercie znajdziesz również opcję odbioru odpadów w ilości nieprzekraczającej 1,5m³. Jednak jest to przypadek, w którym możliwy jest jedynie szybki załadunek na miejscu. Jak to wygląda? Przyjeżdżamy we wskazane miejsce naszym samochodem dostawczym, sami wykonujemy załadunek i gotowe. Jest to opcja uwielbiana szczególnie przez Klientów, którzy przeprowadzają niewielkich rozmiarów remonty, a wszystkie śmieci mogą upchnąć do kilku worków. Wywóz gruzu i śmieci przebiega wtedy bardzo szybko, sprawnie i jest jednym z najtańszych rozwiązań.

Wywóz mebli w Trójmieście. Pomożemy Ci pozbyć się starego wyposażenia domu.

Topgruz świadczy również usługi z zakresu wywozu mebli w Trójmieście. Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i planujesz generalną wymianę całego wyposażenia domu? Z chęcią zabierzemy od Ciebie stare meble, które potem w sposób ekologiczny i oszczędny zutylizujemy. Na Twoje życzenie i w zależności od ilości mebli przyjedziemy z kontenerem lub samochodem z opcją wyniesienia.
Wywóz mebli oferujemy również w Pruszczu Gdańskim, Rumi, Żukowie.

Niestandardowa usługa? Poznaj naszą ofertę dodatkową

Jeśli oferta, którą przedstawiamy na naszej stronie internetowej nie jest w stanie spełnić Twoich oczekiwań, wiedz, że przygotowaliśmy również ofertę dodatkową. Z chęcią wypożyczymy nasze kontenery na śmieci i gruz na dłużej niż kilka dni, a może potrzebujesz kontener na 30 min, żeby zrobić tzw załadunek na miejscu – nie ma problemu. Jeśli chcesz możemy opróżnić całe mieszkanie, piwnicę czy inna nieruchomość – oczywiście wykonując cały załadunek. Zadzwoń do nas i powiedz, czego oczekujesz, a z chęcią podejmiemy się tego zadania.

 

Wywóz gruzu i śmieci w Trójmieście – poznaj cenę naszych usług

Wielkość kontenera, rodzaj odpadków, którymi dysponujesz, odległość, jaką będziemy musieli pokonać, by do Ciebie dotrzeć – to trzy podstawowe zagadnienia, na podstawie których określamy cenę całej usługi wywozu gruzu i śmieci w Trójmieście. Nie martw się, nasze ceny są konkurencyjne i zaczynają się już od 150 zł za wywóz odpadów samochodem dostawczym oraz od 500 zł za kontener KP5.

Kiedy zdecydować się na usługi wywozu gruzu i śmieci w Trójmieście?

Spora ilość śmieci, z którymi nie można nic zrobić to nie lada problem. Czasami taką stertę materiałów lepiej oddać w ręce fachowców, którzy zrobią z nimi odpowiedni porządek, a Ty będziesz mógł spać spokojnie bez zmartwienia o to. Pomyśl o usługach wywozu gruzu i śmieci, jeśli planujesz remont, budowę, opróżnianie poszczególnych pomieszczeń, generalne porządki w garażu lub ogrodzie.

Wywóz gruzu w kontenerze – jakie miejscowości?

Najważniejsze miejscowości w których oferujemy wywóz gruzu i śmieci: Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Żukowo, Kartuzy, Chwaszczyno, Przejazdowo, Banino, Warzenko, Miszewo, Bojano, Przyjaźń, Sulmin. Jeśli jesteś z innej miejscowości i chcesz wiedzieć czy możemy wykonać w niej usługę wywozu gruzu lub śmieci – proszę śmiało się z nami kontaktować.