Wywóz gruzu Rzgów

Topgruz - wywóz gruzu Rzgów i okolice

Zastanawiasz się, w jaki sposób prawidłowo zorganizować wywóz odpadów budowlanych, w tym z cięższych grup? Masz cięższe meble do oddania i brak siły na załadunek do kontenera na śmieci? Pomagamy w wielu sytuacjach porządkowych na bardzo wysokim poziomie i chcielibyśmy się z Tobą podzielić najlepszymi rozwiązaniami dotyczącymi wywozu odpadów budowlanych w Rzgowie.

Wywóz gruzu Rzgów – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jakich pracach kontenery na śmieci w Rzgowie przydają się najbardziej?

Jeżeli chcesz opróżnić mieszkanie przed remontem lub planujesz przeprowadzkę kontenery na śmieci w Rzgowie to ciekawe uzupełnienie prac i do tego elastyczne pod kątem terminu wynajęcia pojemnika. Chcesz przechować śmieci nieco dłużej, a dopiero później wyrzucić. Postaw na big bagi w Rzgowie, które posiadamy w ofercie. Nasze usługi to popularne uzupełnienie przy ocieplaniu nieruchomości, przy porządkowaniu piwnic, magazynów, większości lokali komercyjnych nastawionych na efektywność. Robisz coś w ogrodzie i chcesz się pozbyć gałęzi, styropianu, różnych pozostałości po majsterkowaniu, starych mebli o nietypowych gabarytach? Zadzwoń do nas, a postaramy się zorganizować z kontenerami od ręki.

W jaki sposób różnicujemy kontenery na śmieci w Rzgowie?

Przede wszystkim proponujemy kontenery na śmieci zmieszane w Rzgowie oraz na czysty gruz. Masz tylko gruz do oddania w mniejszej ilości? Kontener KP 3 otrzymasz od nas w kwocie około 450 – 500 złotych. W okolicach Łodzi docieramy z kontenerami o małej i dużej pojemności od 3, 5, 8, 10 i 34 metrów sześciennych. Cena pomiędzy kontenerami nie skacze w skrajny sposób, dlatego możesz spokojnie zróżnicować usługę. Nasi pracownicy doradzają, czy konkretna ilość śmieci wejdzie do danego pojemnika. Mamy spore doświadczenie, ponieważ współpracujemy regularnie z klientami indywidualnymi, instytucjami, firmami.

W jaki sposób najlepiej zaplanować wynajem kontenera na gruz w Rzgowie?

Możesz kontaktować się z nami od poniedziałku do soboty, także w późnych porach na życzenie. Zdarzają się scenariusze, w których docieramy z kontenerem w nocy. W praktycznie każdym przypadku pomagamy w załadunku, więc nie musisz się męczyć. Nasze big bagi w Rzgowie cieszą się sporą popularnością wśród ekip budowlanych, majsterkowiczów, gospodyń pragnących lepiej zorganizować porządki domowe. Od lat utrzymujemy konkurencyjne ceny związane z utylizacją odpadów budowlanych, styropianu, śmieci zmieszanych. Dla wielu klientów brak potrzeby segregacji i powierzenie całej odpowiedzialności za utylizację na firmę zewnętrzną rozumiejącą normy prawne to najlepsza motywacja do nawiązania relacji.

Czy odbieramy trudniejsze odpady?

Jak masz trudne odpady do oddania również możesz z nami porozmawiać. Poradzimy sobie z wywozem papy w Rzgowie lub eternitu. Mamy kontenery ładowane z różnych stron, więc ciężkie odpady spokojnie wejdą do pojemnika, przy okazji odpowiednio zabezpieczone. Zbiorniki na gruz polecamy na krótkie terminy, żebyś nie przepłacił. Szybki załadunek śmieci to najlepsza praktyka.