Wywóz gruzu Rzgów

Topgruz - wywóz gruzu Rzgów i okolice

Zastanawiasz się, w jaki sposób prawidłowo zorganizować wywóz odpadów budowlanych, w tym z cięższych grup? Masz cięższe meble do oddania i brak siły na załadunek do kontenera na śmieci? Pomagamy w wielu sytuacjach porządkowych na bardzo wysokim poziomie i chcielibyśmy się z Tobą podzielić najlepszymi rozwiązaniami dotyczącymi wywozu odpadów budowlanych w Rzgowie.

Wywóz gruzu Rzgów – cennik

Kontener KP2 czysty gruz547 zł
Kontener KP3 czysty gruz592 zł
Kontener KP5 czysty gruz787 zł
Kontener KP8 czysty gruz1020 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane592 zł
Kontener KP3 odpady zmieszane685 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane1000 zł
Kontener KP8 odpady zmieszane1390 zł
Kontener KP10 odpady zmieszane (bez gruzu)1575 zł
Kontener KP15odpady zmieszane (bez gruzu)1950 zł
Kontener KP2 odpady zielone – bez śmieci i ziemi592 zł
Kontener KP3odpady zielone – bez śmieci i ziemi685 zł
Kontener KP5odpady zielone – bez śmieci i ziemi1000 zł
Kontener KP8odpady zielone – bez śmieci i ziemi1390 zł
Kontener KP10odpady zielone – bez śmieci i ziemi1575 zł
Kontener KP15odpady zielone – bez śmieci i ziemi1950 zł
Sprawdź ceny w innych miejscowościach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma w spisie to zapraszamy do kontaktu – dzwoń śmiało. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Łodzi.
 

Dodatkowy postój kontenera: 250 zł/tydzień.

Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Podane ceny to ceny netto, trzeba doliczyć 8% vat.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jakich pracach kontenery na śmieci w Rzgowie przydają się najbardziej?

Jeżeli chcesz opróżnić mieszkanie przed remontem lub planujesz przeprowadzkę kontenery na śmieci w Rzgowie to ciekawe uzupełnienie prac i do tego elastyczne pod kątem terminu wynajęcia pojemnika. Chcesz przechować śmieci nieco dłużej, a dopiero później wyrzucić. Postaw na big bagi w Rzgowie, które posiadamy w ofercie. Nasze usługi to popularne uzupełnienie przy ocieplaniu nieruchomości, przy porządkowaniu piwnic, magazynów, większości lokali komercyjnych nastawionych na efektywność. Robisz coś w ogrodzie i chcesz się pozbyć gałęzi, styropianu, różnych pozostałości po majsterkowaniu, starych mebli o nietypowych gabarytach? Zadzwoń do nas, a postaramy się zorganizować z kontenerami od ręki.

W jaki sposób różnicujemy kontenery na śmieci w Rzgowie?

Przede wszystkim proponujemy kontenery na śmieci zmieszane w Rzgowie oraz na czysty gruz. Masz tylko gruz do oddania w mniejszej ilości? Kontener KP 3 otrzymasz od nas w kwocie około 550 złotych. W okolicach Łodzi docieramy z kontenerami o małej i dużej pojemności od 3, 5, 8, 10 i 34 metrów sześciennych. Cena pomiędzy kontenerami nie skacze w skrajny sposób, dlatego możesz spokojnie zróżnicować usługę. Nasi pracownicy doradzają, czy konkretna ilość śmieci wejdzie do danego pojemnika. Mamy spore doświadczenie, ponieważ współpracujemy regularnie z klientami indywidualnymi, instytucjami, firmami. Gdzie poza Rzgowem oferujemy nasze usługi:

W jaki sposób najlepiej zaplanować wynajem kontenera na gruz w Rzgowie?

Możesz kontaktować się z nami od poniedziałku do soboty, także w późnych porach na życzenie. Zdarzają się scenariusze, w których docieramy z kontenerem w nocy. W praktycznie każdym przypadku pomagamy w załadunku, więc nie musisz się męczyć. Nasze big bagi w Rzgowie cieszą się sporą popularnością wśród ekip budowlanych, majsterkowiczów, gospodyń pragnących lepiej zorganizować porządki domowe. Od lat utrzymujemy konkurencyjne ceny związane z utylizacją odpadów budowlanych, styropianu, śmieci zmieszanych. Dla wielu klientów brak potrzeby segregacji i powierzenie całej odpowiedzialności za utylizację na firmę zewnętrzną rozumiejącą normy prawne to najlepsza motywacja do nawiązania relacji.

Czy odbieramy trudniejsze odpady?

Jak masz trudne odpady do oddania również możesz z nami porozmawiać. Poradzimy sobie z wywozem papy w Rzgowie lub eternitu. Mamy kontenery ładowane z różnych stron, więc ciężkie odpady spokojnie wejdą do pojemnika, przy okazji odpowiednio zabezpieczone. Zbiorniki na gruz polecamy na krótkie terminy, żebyś nie przepłacił. Szybki załadunek śmieci to najlepsza praktyka.