Wywóz gruzu Ksawerów

Topgruz - wywóz gruzu Ksawerów i okolice

Potrzebujesz pomocy przy załadunku i utylizacji sporych ilości śmieci i nie bardzo wiesz, w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem? Odpowiadamy za dostarczanie pojemnych kontenerów na gruz w Ksawerowie oraz pojemników na śmieci zmieszane. Tym samym mocno zwiększamy elastyczność przy organizacji prac budowlanych, podczas opróżniania nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, instytucji, przy ocieplaniu obiektów budowlanych. Sprawdź, dlaczego nasze usługi związane z wywozem odpadów sprawdzają się doskonale w różnych sytuacjach porządkowych.

Wywóz gruzu Ksawerów – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Jakie kontenery masz do dyspozycji w naszej ofercie?

Jeżeli chodzi o pojemności możemy pochwalić się kontenerami w kategoriach KP 2, 3, KP 5, 8, 10, a nawet KP 34 (oznaczenia w metrach sześciennych). Kontenery na gruz w Ksawerowie to właściwie narzędzie obowiązkowe przy realizacji zadań wykończeniowych w lokalu. Gruzu oraz pozostałości po budowach nie możesz wyrzucać dowolnie, do zwykłych kontenerów spółdzielni mieszkaniowej. Najlepiej usunąć odpady samodzielnie, bezpiecznie, zgodnie z aktualnymi normami prawnymi, ale do tego potrzebujesz kontaktu z faktycznymi profesjonalistami.

Kiedy przydaje się kontener na gruz w Ksawerowie?

Kontenery na śmieci w Ksawerowie przydają się najbardziej w pilnych sytuacjach utylizacyjnych, kiedy masz znacznie więcej niż zwykle niepotrzebnych materiałów do oddania. Jeżeli boisz się, że nie poradzisz sobie z załadunkiem nie martw się. Pomagamy w takich sytuacjach. Świadczymy usługi załadunku na miejscu. Wystarczy tylko telefon i opisanie potrzeb w tym zakresie.

W jakich warunkach sprawdzą się bardziej worki na śmieci w Ksawerowie?

A może chcesz popracować nieco dłużej i zgromadzić śmieci w oddzielnym miejscu? Jeżeli tak to zapewniamy big bagi w Ksawerowie. To bardzo wytrzymałe worki na śmieci, które nie rozerwą się nawet po kontakcie z przedmiotami o ostrych krawędziach. Wygodne uchwyty w workach zapewniają całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas przenoszenia. Worki przekazujemy nawet firmom wyspecjalizowanym w przeprowadzkach lub osobom planującym pełne odświeżenie nieruchomości, magazynu, instytucji publicznej.

Na jakie dodatkowe wsparcie możesz liczyć?

Załadunek to tylko jedna z naszych najważniejszych specjalizacji. Dodatkowe usługi to wywóz papy w Ksawerowie, utylizacja eternitu, bardzo ciężkich mebli, podstawienie kontenera nocą. Odpowiadamy na bardzo zróżnicowane potrzeby klientów i cieszymy się licznymi pozytywnymi opiniami od klientów instytucjonalnych lub właścicieli działalności gospodarczych.

Jak podchodzimy do wyceny wywozu odpadów budowlanych?

Co najważniejsze odpowiadamy nawet na najmniejsze potrzeby związane z utylizacją odpadów budowlanych, dlatego nie musisz przejmować się dostępnością usług. Pracujemy przez cały rok, od poniedziałku do soboty i wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twoim scenariuszu porządkowym. Zadzwoń i upewnij się, co do naszych kwalifikacji dotyczących usuwania nieprzyjemnych śmieci.