Wywóz gruzu Toruń

Topgruz - wywóz gruzu i wywóz śmieci Toruń

Planujesz od pewnego czasu remont nieruchomości, ale boisz się o komplikacje związane z przechowywaniem odpadów budowlanych, w tym nietypowych gabarytów. Nasza firma specjalizuje się we wspieraniu klientów zainteresowanych wykończeniem lokalu bez problemów ze śmieciami. Możemy od ręki podstawić kontenery na gruz w Toruniu lub worki na śmieci przydatne przy mniejszych zadaniach porządkowych lub do wzmocnienia skali segregacji niepotrzebnych rzeczy. Z jakiego rozwiązania i kiedy powinieneś skorzystać? Poniżej wyjaśniamy najważniejsze sprawy z wypożyczeniem kontenerów na śmieci. Dzięki temu dowiesz się, jak analizować pojemności, jakie terminy podstawienia wchodzą w grę i czy to w ogóle droga usługa?

Wywóz gruzu Toruń – ceny:

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1150 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1500 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1300 zł
Kontener KP10odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu)1300 zł
Kontener KP10wełna mineralna/styropian 2200 zł
Kontener KP10wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł
Kontener KP15odpady budowlane/z remontu (lekkie – bez gruzu)1900 zł
Kontener KP15wełna minerala/styropian3000 zł
Kontener KP15wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości2500 zł

W przypadku Sobieszewa do powyższych cen należy doliczyć 150 zł w zależności od rozmiaru kontenera i typu odpadów.
Jeśli chodzi o Świbno, to do powyższych cen należy doliczyć 250 zł w zależności od kontenera i typu odpadów.

Miejscowości poza Gdańskiem, które obsługiwane są w tej samej cenie:

Miejscowości, do których należy doliczyć 50-200 zł do powyższych cen:

 

 

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontenery na śmieci w Toruniu – kiedy przydają się najbardziej?

Kontenery na śmieci w Toruniu to korzystna propozycja dla klientów indywidualnych oraz biznesowych zamierzających pozbyć się wszystkich rodzajów odpadów od ręki i to w połączeniu z załadunkiem na miejscu. Co to oznacza w praktyce? Nasi pracownicy odbierają czasami odpady bez potrzeby podstawiania kontenera. Chodzi o meble i niektóre gabaryty. Podpowiemy Ci, kiedy takie oszczędności staną się możliwe. Wystarczy szybki kontakt telefoniczny w celu ustalenia warunków współpracy. Przy wywozie gruzu w Toruniu nie musisz się przejmować żadnymi formalnościami związanymi z utylizacją nieczystości, pozostałości remontowych, po pracach ogrodniczych i wielu innych zadaniach. Po co poszukiwać innych, oddzielnych wykonawców, skoro możesz zorganizować utylizację wyłącznie przez markę TopGruz?

Jakie kontenery na śmieci posiadamy w ofercie?

W Toruniu możemy zaproponować Ci kontenery w wielu klasach pojemności. To przede wszystkim zbiorniki KP 2, KP 4 oraz KP 7. Dzwonisz do nas z okolicy miasta? Też możesz liczyć na takie rozwiązanie. Wynajem kontenerów na śmieci w Toruniu łączymy z udostępnianiem Big Bagów z wygodnymi uchwytami przeznaczonymi do szybkiego przemieszczania odpadów. Big Bagi doskonale współpracują z kontenerami i sprawdzają się w bardziej długoterminowych remontach. Jeżeli nie chcesz od razu podstawiać kontenera to worki okażą się idealne do szybkiej selekcji nieczystości. Taki worek możesz odstawić później lub przechować dłużej w piwnicy. Wiele zależy od okoliczności prac porządkowych. Jesteśmy w stanie podpowiedzieć Ci, kiedy taka, a nie inna opcja sprawdzi się najlepiej. Kontenery o mniejszych pojemnościach zostawiamy u klientów nawet na kilka dni roboczych, bez żadnych problemów z dostępnością.

Jakie dodatkowe usługi proponujemy klientom w Toruniu?

Wynajem kontenerów na śmieci w Toruniu powiązaliśmy z załadunkiem, a dzięki temu realnie oszczędzasz na kosztach zatrudnienia dodatkowej kadry. Podstawiamy kontenery w dzień, ale również w nocy, jeżeli tego właśnie potrzebujesz. Niektórzy nasi klienci preferują przerzucanie odpadów w porze wieczornej ze względu na większy komfort lub specyficzne terminy realizacji inwestycji budowlanych. Ze względu na dużą elastyczność obsługi cieszymy się z tego powodu dużą popularnością w regionie.

W jaki sposób prawidłowo podchodzić do przechowywania i oddawania odpadów?

Często dobra praktyka to przechowanie odpadów we własnym zakresie, a później zamówienie dostawy kontenera na jeden dzień roboczy. W takiej konfiguracji oszczędzisz najwięcej. Chcesz jednak przekazać mniejsze odpady? Też jesteśmy do dyspozycji. Małe odpady odbieramy w kwotach około 150 złotych, więc bardzo konkurencyjnie biorąc pod uwagę inflację, koszty transportu i inne czynniki zewnętrzne. Zajmujemy się również prawidłową utylizacją, żebyś nie musiał borykać się później z żadnymi problemami. Pamiętaj, że większość odpadów po remoncie nie możesz zostawić w zwykłym kontenerze spółdzielni mieszkaniowej. Takie kombinacje kończą się karami i kłótniami w sąsiedztwie, a nie mówiąc już o perspektywach kontroli inwestycji. Wywóz gruzu w Toruniu zlecisz u nas od ręki, więc nie przejmuj się żadnymi terminami. Pracujemy regularnie od poniedziałku do soboty i odpowiadamy na pilne potrzeby naszych klientów.

Jakich odpadów pozbędziesz się, dzięki naszym usługom utylizacji?

Przejmujemy większość grup odpadów, w tym ziemię, pozostałości roślin, ciężkie gałęzie, uszkodzone meble, których chcesz się pozbyć przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Radzimy sobie z papą, eternitem, bardzo trudnymi w utylizacji rzeczami. Do kontenerów wrzucisz styropian, watę szklaną, ostrzejsze przedmioty, uszkodzone elementy maszyn, standardowe odpady zgromadzone w gospodarstwie domowym. Skonfigurowaliśmy usługi w taki sposób, żebyś nie martwił się przesadnie segregacją.

Kiedy lepiej wybrać kontenery, a kiedy najlepiej Big Bagi w Toruniu?

Kontenery na śmieci w Toruniu możemy podstawić bardzo blisko miejsca realizowanych prac, także w ogrodzie, jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca. Przeniesienie odpadów do kontenera z naszym wsparciem zajmuje dosłownie chwilę. Nawet najmniejszy zbiornik zmieści wiele nieczystości praktycznie każdego typu. Masz do oddania coś nietypowego? Chętnie pomożemy i uzgodnimy wycenę. Za kontener płacisz dopiero po podstawieniu i weryfikacji stanu technicznego. Mamy w bazie solidnej jakości pojemniki na śmieci. Wyjaśniamy Ci, gdzie masz odkładać gruz, a gdzie inne nieczystości do utylizacji, żeby nie zniszczyć sprzętu.

Big Bagami w Toruniu możesz posługiwać się już od początku remontu. To ciekawe narzędzie, ponieważ pozwala na zachowanie czystości w miejscu wykonywania obowiązków wykończeniowych. Ponadto z wytrzymałych worków na pewno nic nie wypadnie, w tym nieco ostrzejsze przedmioty. Później możesz zgłosić worki do odbioru i utylizacji. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczące gospodarowania odpadami. Masz jakieś pytania związane z tym zagadnieniem? Pod telefonem znajdziesz do tego odpowiednich ludzi. Najczęściej obsługujemy Toruń i najbliższe okolice. Nie musisz kontaktować się tylko z miasta, ale również z okolicznych miejscowości. Nasze usługi sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcie przy załadunku i utylizacji.

Dlaczego warto, żebyś się z nami skontaktował?

Najpierw zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność kontenerów o danych pojemnościach. Później przygotujemy wycenę i ostateczny termin dostarczenia zbiornika na nieczystości. Wywóz odpadów budowlanych w Toruniu może się przydać w naprawdę różnych okolicznościach, dlatego zapisz nasz numer na wszelki wypadek. Sprawdzamy się w najtrudniejszych sytuacjach, w trybie pilnym, nocą. Ewentualnie napisz do nas e-maila. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.