Wywóz gruzu Nakło nad Notecią

Topgruz - wywóz gruzu Nakło nad Notecią i okolice

Proponujemy wywóz odpadów budowlanych w Nakle nad Notecią powiązany z podstawieniem pojemnych kontenerów na różne rodzaje śmieci lub worków, tzw. BIG BAGÓW. Zapewniamy Ci bogaty wybór usług związanych z utylizacją materiałów budowlanych, papy, odpadów zielonych, mebli, nietypowych gabarytów.

Wywóz gruzu Nakło nad Notecią – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontenery na gruz Nakło nad Notecią – w jaki sposób pracujemy i kiedy to dobry pomysł?

Zapewniamy Ci wiele rodzajów kontenerów na śmieci w Nakle nad Notecią do wyboru i to często pod wydłużony termin. Największe pojemniki podstawiamy najczęściej na jeden dzień roboczy, maksymalnie kilka, ale już z Big Bagów możesz korzystać bez większych limitów. Po kontakcie chętnie dopasujemy kontener pod Ciebie i zaproponujemy korzystne rozwiązania dotyczące odbioru nawet najpoważniejszych, trudnych w utylizacji grup odpadów.

W czym się specjalizujemy pod kątem usuwania nieczystości?

Przede wszystkim nasze usługi sprawdzają się przy remontach, regularnych porządkach ogrodów, przy oczyszczaniu piwnic, garaży, innych lokalu. Pomagamy nawet w kompleksowym opróżnianiu nieruchomości, lokali firmowych. Jeżeli otrzymałeś obiekt po kimś bliskim, ale musicie przeprowadzić generalny remont worki na śmieci w Nakle nad Notecią to doskonałe wsparcie. W zależności od sezonu radzimy sobie także ze śniegiem i ocieplaniem budynków.

Wynajem kontenerów na śmieci i gruz Nakło Nad Notecią – jak działamy?

Najpierw naturalnie musisz skontaktować się z naszym zespołem. Po określeniu potrzeb przygotujemy odpowiedni kontener na gruz w Nakle nad Notecią lub worki na śmieci i zagwarantujemy terminowe dostarczenie pod wskazany przez Ciebie adres. Dopiero po otrzymaniu kontenera odpowiadającego potrzebom dokonujesz opłaty. Po wypełnieniu kontenera samodzielnym lub z naszymi pomocnikami odpowiadamy za odbiór i utylizację niepotrzebnych rzeczy. Nasz załadunek na poczekaniu sprawdza się nawet w nietypowych, pilnych sytuacjach. Nie robimy problemu z wynajmem kontenera wieczorem, w nocy.

Kiedy możesz się z nami kontaktować w sprawie wynajmu kontenera na śmieci?

Pracujemy od poniedziałku do soboty i jesteśmy dostępni pod numerem 736 287 287. Chcesz coś ustalić indywidualnie, wywieźć sporo śmieci, ale nie wiesz, w jaki sposób podejść do utylizacji zgodnie z aktualnymi normami prawnymi? Wystarczy, że porozmawiasz z naszym człowiekiem, a rozwiążemy podobne dylematy.

W Nakle nad Notecią rekomendujemy kontenery o pojemnościach odpowiednio KP 2, 3, 5, 7 oraz KP 10.

Kiedy wywóz gruzu w Nakle nad Notecią opłaca się najbardziej?

Kontenery na gruz w Nakle nad Notecią nie zajmują tak naprawdę wiele miejsca i to doskonałe, elastyczne rozwiązanie sprawdzające się nawet przy drobnych remontach, kiedy nie ma miejsca na samodzielne składowanie odpadów budowlanych. Wszystkie kontenery w naszym katalogu monitorujemy regularnie pod kątem technicznym i pod względem szczelności. Odbiorami zajmujemy się na bieżąco, stosunkowo dyskretnie, więc na pewno nie będziesz miał problemów z sąsiadami. Zadzwoń, a przygotujemy Ci spersonalizowaną ofertę na krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem kontenerów na śmieci lub worków.