Wywóz gruzu Nakło nad Notecią

Topgruz - wywóz gruzu Nakło nad Notecią i okolice

Proponujemy wywóz odpadów budowlanych w Nakle nad Notecią powiązany z podstawieniem pojemnych kontenerów na różne rodzaje śmieci lub worków, tzw. BIG BAGÓW. Zapewniamy Ci bogaty wybór usług związanych z utylizacją materiałów budowlanych, papy, odpadów zielonych, mebli, nietypowych gabarytów.

Wywóz gruzu Nakło nad Notecią – cennik

Kontener KP2czysty gruz (beton, cegła, ceramika)650 zł
Kontener KP3czysty gruz (beton, cegła, ceramika)750 zł
Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)1200 zł
Kontener KP7czysty gruz (beton, cegła, ceramika)1300 zł
Kontener KP2odpady budowlane/ z remontu750 zł
Kontener KP3odpady budowlane/ z remontu900 zł
Kontener KP5odpady budowlane/ z remontu1300 zł
Kontener KP7odpady budowlane/ z remontu1400 zł
Kontener KP8odpady budowlane/ z remontu1600 zł
Kontener KP10odpady budowlane/ z remontu2200 zł
materiały izolacyjne od 750 zł
papa od 1000 zł
Ceny kontenerów poza Nakłem nad Notecią możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. Interesuję cię usługi wywozu odpadów w Bydgoszczy?
 
  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontenery na gruz Nakło nad Notecią – w jaki sposób pracujemy i kiedy to dobry pomysł?

Zapewniamy Ci wiele rodzajów kontenerów na śmieci w Nakle nad Notecią do wyboru i to często pod wydłużony termin. Największe pojemniki podstawiamy najczęściej na jeden dzień roboczy, maksymalnie kilka, ale już z Big Bagów możesz korzystać bez większych limitów. Po kontakcie chętnie dopasujemy kontener pod Ciebie i zaproponujemy korzystne rozwiązania dotyczące odbioru nawet najpoważniejszych, trudnych w utylizacji grup odpadów.

W czym się specjalizujemy pod kątem usuwania nieczystości?

Przede wszystkim nasze usługi sprawdzają się przy remontach, regularnych porządkach ogrodów, przy oczyszczaniu piwnic, garaży, innych lokalu. Pomagamy nawet w kompleksowym opróżnianiu nieruchomości, lokali firmowych. Jeżeli otrzymałeś obiekt po kimś bliskim, ale musicie przeprowadzić generalny remont worki na śmieci w Nakle nad Notecią to doskonałe wsparcie. W zależności od sezonu radzimy sobie także ze śniegiem i ocieplaniem budynków.

Wynajem kontenerów na śmieci i gruz Nakło Nad Notecią – jak działamy?

Najpierw naturalnie musisz skontaktować się z naszym zespołem. Po określeniu potrzeb przygotujemy odpowiedni kontener na gruz w Nakle nad Notecią lub worki na śmieci i zagwarantujemy terminowe dostarczenie pod wskazany przez Ciebie adres. Dopiero po otrzymaniu kontenera odpowiadającego potrzebom dokonujesz opłaty. Po wypełnieniu kontenera samodzielnym lub z naszymi pomocnikami odpowiadamy za odbiór i utylizację niepotrzebnych rzeczy. Nasz załadunek na poczekaniu sprawdza się nawet w nietypowych, pilnych sytuacjach. Nie robimy problemu z wynajmem kontenera wieczorem, w nocy.

Kiedy możesz się z nami kontaktować w sprawie wynajmu kontenera na śmieci?

Pracujemy od poniedziałku do soboty i jesteśmy dostępni pod numerem 736 287 287. Chcesz coś ustalić indywidualnie, wywieźć sporo śmieci, ale nie wiesz, w jaki sposób podejść do utylizacji zgodnie z aktualnymi normami prawnymi? Wystarczy, że porozmawiasz z naszym człowiekiem, a rozwiążemy podobne dylematy.

W Nakle nad Notecią rekomendujemy kontenery o pojemnościach odpowiednio KP 2, 3, 5, 7 oraz KP 10.

Kiedy wywóz gruzu w Nakle nad Notecią opłaca się najbardziej?

Kontenery na gruz w Nakle nad Notecią nie zajmują tak naprawdę wiele miejsca i to doskonałe, elastyczne rozwiązanie sprawdzające się nawet przy drobnych remontach, kiedy nie ma miejsca na samodzielne składowanie odpadów budowlanych. Wszystkie kontenery w naszym katalogu monitorujemy regularnie pod kątem technicznym i pod względem szczelności. Odbiorami zajmujemy się na bieżąco, stosunkowo dyskretnie, więc na pewno nie będziesz miał problemów z sąsiadami. Zadzwoń, a przygotujemy Ci spersonalizowaną ofertę na krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem kontenerów na śmieci lub worków.