Wywóz gruzu Inowrocław

Topgruz - wywóz gruzu Inowrocław i okolice

Potrzebujesz pomocy przy profesjonalnej utylizacji odpadów budowlanych, ale też innych rodzajów śmieci zgromadzonych po oczyszczaniu nieruchomości, ogrodu, innych przestrzeni? Jedna z naszych najważniejszych specjalizacji to wynajem kontenerów na gruz i na śmieci w Inowrocławiu. Chcemy Ci przedstawić najważniejsze możliwości związane z utylizacją odpadów przez naszą markę Topgruz.

Wywóz gruzu Inowrocław – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Jakie kontenery na śmieci podstawiamy w Inowrocławiu?

W Inowrocławiu udostępniamy Ci wiele rodzajów kontenerów. Najpopularniejsze propozycje to kontenery na gruz w Inowrocławiu KP 2, ale również KP 7 lub KP 20. To zatem pojemność wystarczająca do przeprowadzenia trudniejszych prac wykończeniowych oraz porządkowych. Wszystkie kontenery dokładnie analizujemy pod kątem technicznym przed wysłaniem do klienta indywidualnego lub biznesowego w regionie. Działamy terminowo, często do godzin nocnych.

Co warto wiedzieć o kontenerach na gruz i śmieci w Inowrocławiu od marki Topgruz?

Podstawiamy terminowo kontenery na gruz w Inowrocławiu oraz kontenery na lżejsze śmieci. Dzięki takiemu zróżnicowaniu nie ma mowy o pomyłkach przy utylizacji odpadów. Właściwe rozdzielanie nieczystości ochrania również nasz pojazd przed zniszczeniem. Mamy nowoczesną flotę i doświadczonych pracowników, którzy pomogą Ci w załadunku wszystkiego, czego potrzebujesz do kontenerów. Usługi wynajmu kontenerów połączyliśmy z załadunkiem dla ułatwienia życia klientom. Pracujemy sprawnie i wpływamy wyraźnie na generowanie oszczędności.

A co poza kontenerami na gruz?

Poza kontenerami na odpady możesz również wykorzystać potencjał worków na śmieci w Inowrocławiu. Oddajemy do Twojej dyspozycji wytrzymałe BIG BAGI sprawdzające się przy utylizacji materiałów sypkich, pozostałości po robotach w ogrodzie, ziemi. Worki na śmieci posiadają uchwyty ułatwiające przenoszenie i równomierne składowanie, co wyraźnie odbija się na wygodzie. Jeżeli masz ograniczoną przestrzeń albo chcesz podejść do utylizacji w bardziej minimalistyczny sposób Big Bagi w Inowrocławiu to dobre podejście.

Czy utylizujemy niestandardowe odpady?

Tak. Radzimy sobie nie tylko z wywozem odpadów budowlanych (klasycznych) w Inowrocławiu, ale też z wywozem papy, eternitu, nietypowych gabarytów. Masz coś ciężkiego do oddania? Potrzebujesz pomocy przy analizie do utylizacji? Skontaktuj się z nami. Podpowiemy i zajmiemy się problemem.

Wywóz gruzu i śmieci Inowrocław – koszty

Staramy się od dawna o utrzymanie konkurencyjnych cen, chociaż dużo zależy od wielkości (pojemności) kontenera, czasu współpracy, wybranej oferty. Worki na śmieci to tańsza propozycja od klasycznych kontenerów, chociaż dla niektórych klientów mniej wygodna. Wyróżniamy się na tle konkurencji tym, że odbieramy nawet najmniejsze ilości odpadów i wyceniamy usługi odpowiednio do skali. Najczęściej wystarczy wynajem kontenera na gruz w Inowrocławiu przez jeden dzień, żeby wyeliminować kłopot z odpadami. Zapraszamy do kontaktu. Udzielamy wielu wskazówek przydatnych do prawidłowej organizacji prac remontowych i nie tylko.