Wywóz gruzu

Warszawa

Wywóz gruzu i śmieci Warszawa - wynajem kontenerów w Warszawie i okolicach

Wynajem kontenerów w Warszawie to nie jedyny element naszej oferty. Oprócz wywozu gruzu w kontenerach oferujemy również wywóz śmieci z załadunkiem (najczęściej w tej sposób wywożone są meble oraz odpady zielone, sprzątane piwnice i opróżniane mieszkania). Listę miejscowości, w których oferujemy kontenery gruzowe, poza Warszawą znajdziesz niżej na tej stronie.

Wynajem kontenerów w Warszawie – kontenery na śmieci i gruz

Jeśli chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Warszawie i okolicy, oferujemy różne rozmiary kontenerów, są to kontenery: KP2 (ok 2m³)KP5 (ok 5m³)KP7 (ok 7m³), i KP15 (ok 15 m³). Najpopularniejsze rozmiary to KP5 i KP7. KP5 najlepiej sprawdza się przy małych remontach, oraz przy wywozie ziemi lub gruzu. Do odpadów ciężkich przeznaczony jest również kontener KP7, który sprawdza się również przy średnich i większych remontach. Największy kontener – KP15 idealnie sprawdza się przy opróżnianiu nieruchomości, dużych pracach, jak również przy wywozie materiałów izolacyjnych (wełna mineralna, styropian), które są lekkie ale zajmują dużo miejsca. Kontener KP15 przeznaczony jest tylko na odpady lekkie i nie wrzuca się do niego gruzu.

Jeśli w grę wchodzi wynajem kontenerów w Warszawie i okolicy, mamy również dostępną opcję z odbiorem odpadów w ilości ok 1,5m³. Jednak w tym przypadku możliwy jest tylko załadunek na miejscu. Wygląda to w ten sposób, że przyjeżdża tzw Bus, z paką o wymiarach 2x2x0,4m i osoba zamawiająca, załadowuje takie auto na miejscu. Idealnie sprawdza się w przypadku bardzo małych remontów, gdzie odpady mogą być zapakowane w worki, a w momencie ukończenia prac odpady są wynoszone przed nieruchomość do załadunku. W tej usłudze, podobnie jak w przypadku wynajmu kontenera, kierowca nie ma obowiązku załadowania odpadów, ten ciąży na osobie zamawiającej. Istnieje jednak możliwość porozumienia się z kierowcą, który za dodatkową opłatą pomoże znieść, wynieść czy załadować śmieci.

Kontenery udostępniamy na okres – do tygodnia.

Wywóz gruzu Warszawa – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, caremika)420 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane508 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, caremika)650 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane650  zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, caremika)740 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/zmieszane740 zł
Kontener KP15 odpady zmieszane (bez gruzu)1670 zł
papaod 833 zł

Do powyższych cen należy doliczyć 100 zł w przypadku miejscowości: Pruszków, Piastów, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów (k. Otwocka), Otwock, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Stare Babice, Nieporęt, Radzymin, Legionowo, Raszyn.

Do powyższych cen należy doliczyć 150 zł w przypadku miejscowości: Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Nadarzyn, Błonie, Wieliszew, Zegrze, Białobrzegi, Dębe Wielkie, Leszno, okolice Tłuszcza.

Jeśli nie ma tutaj wymienionej Twojej miejscowości, do której chcesz zamówić kontener – skontaktuj się z nami i podamy cenę.

 

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wywóz gruzu i śmieci Warszawa ceny

Ceny, jeśli chodzi o wywóz gruzu w Warszawie zaczynają się od 420 zł za najmniejszy kontener. Aby zorientować się ile kosztuje wywóz gruzu czy śmieci w kontenerze zachęcamy sprawdzenia tabelki powyżej lub kontaktu telefonicznego, pod numer podany na górze strony.

Kontenery na gruz i śmieci w Warszawie – dodatkowe usługi

Jeśli interesuje Cię wynajem kontenerów w Warszawie, ale chcesz też coś więcej niż standardowe wstawienie kontenera na okres do kilku dni i potrzebujesz bardziej dopasowanej usługi sprawdź  stronę. Znajdziesz tam informacji na takie tematy jak: załadunek na miejscu, wstawienie rano odbiór po południu i inne.

Jak się pozbyć śmieci lub innych odpadów?

Jeśli interesuje Cię wywóz gruzu lub śmieci w Warszawie i chcesz zamówić usługę lub potrzebujesz dodatkowych informacji to śmiało skontaktuj się z nami. Na tej stronie możesz przeczytać jak wygląda procedura zamówienia kontenera.

Wywóz gruzu i śmieci poza Warszawą – czyli jakie miejscowości obsługujemy

Pruszków, Piaseczno, Marki, Wołomin, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Otwock, Nadarzyn, Legionowo, Łomianki, Sulejówek, Radzymin, Tłuszcz, Konstancin-Jeziorna, oraz wiele innych mniejszych tutaj niewymienionych.

Wywóz gruzu Warszawa – jakie kontenery?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Warszawie, na czysty gruz, czyli beton, cegła, ceramika – udostępniamy trzy rozmiary kontenerów. KP2 – ok 2m³ – jest to tzw. mulda, czyli kontener jest można powiedzieć w kształcie wanny. Jest krótki na dole i długi u góry. Jego wymiary to 1,13mx1,13 (podstawa), wysokość 1,13m, długość u góry 2,3m. Minusem tego kontenera jest taki, że nie ma otwieranej burty, która umożliwiłaby bezproblemowy wjazd taczką do kontenera. Poza powyższym rozmiarem na czysty gruz udostępniamy jeszcze kontener KP5 i KP7. One mają już standardowy kształt prostopadłościanu – czyli ich podstawą jest prostokąt. Ich atutem jest fakt, że mogą posiadać otwieraną burtę tylną, która pozwala na wjazd taczką. Jeśli chcą Państwo, aby kontener posiadał otwieraną burtę – proszę taki fakt zgłaszać przy zamówieniu – bo niektóre kontenery mają burty uchylne. Kontener KP5 i KP7 mają taką samą podstawę – 3,4×1,68m i różnią się tylko wysokością – 0,7m i 1,1m.

Jakie kontenery na śmieci?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Warszawie, na odpady mieszane poza trzema wymienionymi wyżej rozmiarami oferujemy również kontener KP15. Jego orientacyjne wymiary to 3,7×2,3×1,8m. Taki kontener nadaje się tylko na odpady lekkie i nie wrzucamy do niego gruzu ani innych odpadów ciężkich (ziemia, kamienie itp.). Natomiast w kontenerach KP2, KP5 czy KP7 możemy mieszać odpady z gruzem.

Gdzie poza Warszawą oferujemy wywóz gruzu?

Dodatkowe informacje

Nasze usługi wywozu gruzu na terenie Warszawy staramy się świadczyć terminowo i w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo prowadzimy politykę, której celem jest jak najmniejsza ilość formalności, przy zamawianiu usługi. Bez względu na to, czy chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Warszawie i okolicy, czy wynajem kontenerów, aby zamówić usługę wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko obsługa telefoniczna była miłą i mogła odpowiedzieć na wszelkie pytania, ale również kontakt i obsługa u kierowcy odbywała się na odpowiednim poziomie. W zależności od okresu staramy kontenery dostarczać się tak szybko jak to możliwe – nawet tego samego dnia. Natomiast jeśli posiadają Państwo już nasz kontener i potrzeba wymienić go na pusty – w takim przypadku zlecenia zgłoszone do godziny 11 są w zdecydowanej większości realizowane tego samego dnia. Pracujemy tak aby wywóz gruzu w Warszawie był z nami bezproblemowy.