Wywóz gruzu

Żukowo

Wywóz gruzu i śmieci Żukowo - wynajem kontenerów w Żukowie i okolicach

Chcesz wywieźć gruz lub inne odpady budowlane, nietypowe śmieci po remoncie i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Odezwij się do nas. Chętnie pomożemy. Specjalizujemy się w wywozie gruzu, w ładowaniu nieczystości do kontenerów i ich transporcie, w wynajmie kontenerów oraz większych worków, tzw. BIG BAGÓW dla klientów zainteresowanych zachowaniem wysokich standardów prac remontowych.

Wywóz gruzu Żukowo – cennik:

Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 800 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 1000  zł
Kontener KP7 odpady budowlane/zmieszane 1200 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/zmieszane 1500 zł
papa od 1500 zł
Sprawdź ceny wywozu gruzu w Gdańsku i Gdyni lub w innych lokalizacjach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma na liście to śmiało zadzwoń do nas.
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jaki sposób wywozimy odpady?

Przede wszystkim proponujemy Ci kontenery na gruz w Żukowie charakteryzujące się różnymi pojemnościami. To sprawia, że możemy podstawić kontener dopasowany do realnej skali robót budowlanych, ogrodniczych, czy dotyczących oczyszczania różnych pomieszczeń. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi nie tylko z Żukowa, ale też okolicznych miejscowości. Odpowiadamy za podstawienie kontenerów po indywidualnych konsultacjach, za ładowanie śmieci na życzenie i za transport. Dzięki nam przeprowadzisz utylizację odpadów budowlanych w zgodny z przepisami, bezpieczny sposób.

Jak wygląda wywóz gruzu w Żukowie z Topgruz?

Tak naprawdę proponujemy nawet mały wywóz gruzu w Żukowie. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy niewielkim projekcie budowlanym, odświeżasz tylko nieruchomość zadzwoń do nas. Nie musimy od razu podrzucać pod nieruchomość kontenera. Dysponujemy BIG BAGAMI cieszącymi się sporą popularnością ze względu na wytrzymałość, pojemność, poręczną strukturę. Dzięki samym workom na śmieci w Żukowie przechowasz odpady dłużej do późniejszej utylizacji. Przy drobnych remontach zalecamy duże worki na śmieci, a kontenery na gruz w Żukowie dopiero przy poważniejszych zadaniach wykończeniowych. Telefonicznie lub mailowo wyjaśnimy Ci różnice pomiędzy poszczególnymi opcjami i omówimy kwestie wyceny, użyteczności.

Wywóz śmieci i gruzu Żukowo – na jakie dodatkowe usługi możesz u nas liczyć?

Pracujemy bez większych trudności na poczekaniu, kiedy tego potrzebujesz. Docieramy z kontenerem w porach nocnych, jeżeli drobny remont się przedłuża albo nie chcesz narażać się na spojrzenia sąsiadów. Pomożemy Ci przy wynoszeniu śmieci, odpadów, gabarytów i zagwarantujemy prawidłowy załadunek. Nasza dodatkowa specjalizacja to wywóz papy w Żukowie.

Zadzwoń i umów się na wycenę

Zapraszamy do współpracy przy podstawianiu kontenerów na gruz. W miejscowości dostarczamy kontenery KP 5, KP 7. Gdzie poza Żukowem oferujemy wywóz gruzu? Sprawdź lokalizacje w okolicy:

Kiedy wywóz odpadów budowlanych w Żukowie to dobry pomysł?

Wywóz odpadów budowlanych w Żukowie proponujemy zawsze terminowo. Odbieramy chętnie lekkie odpady, ale również nietypowe gabaryty lub asortyment niestandardowy, który nie wchodzi do zwykłego kontenera na gruz. Wywozimy meble, styropian, pozostałości po pracach ogrodniczych, czyli wszystkie odpady zielone. Pomagamy lub przejmujemy wszelkie kwestie związane z załadunkiem, więc w niektórych przypadkach możemy Cię mocno odciążyć w pracy. Współpracujemy z odpowiedzialnymi, doświadczonymi ludźmi, którzy doradzają na każdym etapie współpracy. Jeżeli masz jakiś problem z odpadami i po prostu chcesz wiedzieć, co się sprawdzi w danym przypadku najlepiej dzwoń do nas.