Wywóz gruzu Wejherowo

Topgruz - wywóz gruzu Wejherowo i okolice

Chcesz wykonać w prawidłowy sposób remont, ale martwisz się o prawidłową, zgodną z prawem utylizację odpadów i potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Zajmujemy się podstawieniem solidnych kontenerów na gruz w Wejherowie, a także wielu innych miejscowościach, które przejrzysz bezpośrednio na naszej stronie firmowej. Dlaczego nasze usługi wywozu śmieci sprawdzą się u Ciebie, do tego w większości prac porządkowych, remontowych, związanych z oczyszczaniem lokali?

Wywóz gruzu Wejherowo – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)800 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu1100 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1300 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1500 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1400 zł
Sprawdź ceny wywozu gruzu w Gdańsku i Gdyni lub w innych lokalizacjach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma na liście to śmiało zadzwoń do nas.
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wywóz śmieci Wejherowo – co wchodzi w skład naszych podstawowych usług w Topgruz?

Wywóz śmieci w Wejherowie łączymy najczęściej z załadunkiem oraz dopasowaniem odpowiedniego kontenera. Dzięki temu nie musisz martwić się o ponoszenie zbyt dużych opłat. Wiemy, jakiej objętości kontener sprawdzi się najlepiej przy konkretnych zadaniach. Oddajemy do Twojej dyspozycji kontenery standardowe i niestandardowe, dopasowane do najpoważniejszych prac utylizacyjnych, chociażby przy wykończeniu nieruchomości.

Wywóz odpadów budowlanych Wejherowo – ceny

Jeżeli chodzi o cennik podchodzimy do współpracy bardzo elastycznie. Nie potrzebujesz dużego kontenera na kilka dni? Może lepszym rozwiązaniem i nieco tańszym okażą się Big Bagi w Wejherowie, również korzystne i mocno ułatwiające magazynowanie nieczystości, chociażby we własnej piwnicy. To oczywiście tylko jeden ze schematów postępowania. Inne przedstawimy po Twoim kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Wywóz śmieci w Wejherowie – co możesz nam zlecić?

Wywóz śmieci w Wejherowie to bardzo bogata kategoria. Najczęściej odbieramy odpady budowlane, ale również papę, eternit, bardzo ciężkie do samodzielnej utylizacji rzeczy. Ułatwiamy życie wielu wykonawcom budowlanym w regionie, ale też osobom pragnącym zadbać o ekologię i czystość otoczenia wokół nieruchomości. Kontenery wiążemy z usługami załadunku i bezpłatnym wsparciem technicznym. Na terenie Wejherowa proponujemy przede wszystkim wywóz odpadów budowlanych w kontenerach klasy KP 5, 7. Dzięki urozmaiconej ofercie jesteśmy w stanie dopasować się do dowolnych potrzeb związanych z utylizacją nieczystości.

Na jak długo możesz wypożyczyć kontenery na gruz w Wejherowie?

Kontenery na śmieci w Wejherowie oraz kontenery na gruz udostępniamy na wiele dni roboczych, także w porze nocnej. Jak masz pilną potrzebę związaną z usunięciem odpadów po remoncie lub po innych pracach odświeżających zadzwoń do nas. Stawiamy się od razu na miejscu. Stawiamy przede wszystkim na utrzymanie dobrych, długoterminowych relacji z lokalnymi klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Wynajem kontenerów Wejherowo – kwestie techniczne

Większe kontenery wypożyczamy na krócej, a mniejsze z reguły na dłużej ze względu na zachowanie płynności realizowania różnych zamówień w regionie. Duży kontener pod wywóz papy w Wejherowie to bardzo opłacalne rozwiązanie, które przy okazji nie nadwyręża budżetu roboczego. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić pod kątem utylizacji standardowych odpadów budowlanych, zielonych, mebli, papy, eternitu i wielu innych rzeczy.