Wywóz gruzu Tuszyn

Topgruz - wywóz gruzu Tuszyn i okolice

Planujesz w najbliższym czasie wykończenie nieruchomości lub sezonowe prace w ogrodzie, ale boisz się, że nie poradzisz sobie z coraz bardziej rosnącymi śmieciami. Jesteśmy w stanie zaproponować efektywne rozwiązania na takie problemy. Podstawiamy klientom indywidualnym, biznesowym, instytucjonalnym kontenery na gruz w Tuszynie i zajmujemy się transportem uzupełnionego pojemnika zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Dlaczego powinieneś rozpatrzyć właśnie takie usługi związane z zarządzaniem odpadami i jakie narzędzia w naszej ofercie przydadzą Ci się najbardziej? Poniżej kilka wyjaśnień.

Wywóz gruzu Tuszyn – cennik

Kontener KP2 czysty gruz602 zł
Kontener KP3 czysty gruz640 zł
Kontener KP5 czysty gruz833 zł
Kontener KP8 czysty gruz1140 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane640 zł
Kontener KP3 odpady zmieszane740 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane1040 zł
Kontener KP8 odpady zmieszane1435 zł
Kontener KP10 odpady zmieszane (bez gruzu)1620 zł
Kontener KP15odpady zmieszane (bez gruzu)2040 zł
Kontener KP2 odpady zielone – bez śmieci i ziemi640 zł
Kontener KP3odpady zielone – bez śmieci i ziemi740 zł
Kontener KP5odpady zielone – bez śmieci i ziemi1040 zł
Kontener KP8odpady zielone – bez śmieci i ziemi1435 zł
Kontener KP10odpady zielone – bez śmieci i ziemi1620 zł
Kontener KP15odpady zielone – bez śmieci i ziemi2040 zł
Sprawdź ceny w innych miejscowościach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma w spisie to zapraszamy do kontaktu. Sprawdź ceny kontenerów w Łodzi.
 

Dodatkowy postój kontenera: 250 zł/tydzień.

Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Podane ceny to ceny netto, trzeba doliczyć 8% vat.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kiedy warto zainwestować w wywóz gruzu?

Najczęściej nie możesz przekazać gruzu oraz pozostałości budowlanych, cegieł, cięższych mebli do zwykłego śmietnika spółdzielni mieszkaniowej, ale musisz zadbać o utylizację samodzielnie, a przy okazji w taki sposób, żeby nie zaszkodzić środowisku. Kontenery na śmieci w Tuszynie to bardzo uniwersalne rozwiązanie, ponieważ do pojemnika wprowadzisz śmieci o nietypowych rozmiarach, ciężką cegłę, pozostałości betonowe, tworzywa sztuczne, zaostrzone elementy pojawiające się przy odświeżaniu lokali. Dysponujemy kontenerami ładowanymi z burty lub na zasadzie wrzutu od góry. To zapewnia odpowiednią elastyczność klientom.

Na jaką pomoc przy wywozie odpadów budowlanych w Tuszynie możesz od nas liczyć?

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z utylizacją odpadów. To oznacza, że podstawiamy kontenery na gruz w Tuszynie, worki na śmieci i zajmujemy się przy okazji załadunkiem na miejscu charakteryzującym się szybkością i maksymalizacją ładowności. Staramy się wprowadzić śmieci do kontenera w taki sposób, żebyś zaoszczędził. Z tego i wielu innych powodów cieszymy się pozytywnymi opiniami od klientów. Możemy również wynająć kontener nocą. Niektórzy z naszych klientów posiadają pilne potrzeby lub po prostu preferują wyrzucanie odpadów w takim czasie. Nie robimy z tym większych problemów. Wystarczy tylko wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy i konkretnego terminu.

Gdzie poza Tuszynem oferujemy nasze usługi?

Jakimi kontenerami na śmieci dysponujemy w Tuszynie?

Najpopularniejsze propozycje, jeżeli chodzi o kontenery na śmieci w Tuszynie to KP 2, 3, 5, 8 oraz większy model KP 34 sprawdzający się nawet przy świadczeniu usług utylizacyjnych w publicznych instytucjach. Właściwie w Łodzi i najbliższych okolicach możesz liczyć właśnie na podobnej klasy kontenery. Pojemniki wynajmujemy na krótsze lub dłuższe terminy.

Natomiast w przypadku big bagów w Tuszynie nie musisz przejmować się terminami. Worki na śmieci to bardzo wydajne uzupełnienie prac remontowych, kiedy potrzebujesz przetrzymać śmieci nieco dłużej i dopiero po zakończeniu prac chcesz wszystko wyrzucić. Dzięki nam nie musisz tracić czasu na samodzielne ładowanie kontenera. Wystarczy zamówienie opcji załadunku na miejscu. Nawet zbiornik na kilka metrów sześciennych wystarczy do poradzenia sobie z większością odpadów.

W jaki sposób podchodzimy do wyceny wynajmu kontenerów na śmieci?

Stosujemy elastyczne podejście do wycen. Wystarczy telefon, żebyś przekonał się o opłacalności.