Wywóz gruzu Osielsko

Topgruz - wywóz gruzu Osielsko i okolice

Jeżeli chcesz sprawnie pozbyć się odpadów budowlanych po remoncie kontenery na śmieci w Osielsku to bardzo dobry pomysł. Proponujemy wynajem kontenerów charakteryzujących się standardową lub większą pojemnością. Obsługujemy zlecenia od klientów indywidualnych lub biznesowych, bez żadnych opóźnień. Terminowość to jedna z naszych najważniejszych zalet.

Wywóz gruzu Osielsko – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wywóz gruzu Osielsko – gdzie działamy?

Wywóz gruzu w Osielsku to tylko jedna z naszych najważniejszych propozycji. Działamy w wielu regionach. Najczęściej na Pomorzu. Utylizujemy wiele zgromadzonych śmieci lub krótsze serie w niskich cenach w zależności od potrzeb. Masz mało odpadów budowlanych lub nie radzisz sobie z ich przeniesieniem do kontenera? Skontaktuj się z naszymi pracownikami. Załadunek od ręki to jedna z naszych usług.

Jakie śmieci zabieramy w kontenerach lub workach?

Udostępniamy Ci kontenery na gruz w Osielsku lub Big Bagi. To bardzo wytrzymałe worki, które możesz składować w dowolnym miejscu, a dopiero później wyrzucić do kontenera lub zutylizować samodzielnie. Ułatwiamy Ci życie przez wywóz śmieci z pełnym załadunkiem. W takim przypadku nie musisz zatrudniać dodatkowej kadry. Po prostu wszystkim się zajmiemy.

Odbieramy przede wszystkim odpady budowlane, zielone, trudniejsze w utylizacji na czele z eternitem lub papą. Ze starymi meblami też nie robimy żadnych problemów. Ładujemy do kontenerów nietypowe gabaryty i usuwamy śmieci terminowo, zgodnie z aktualnymi przepisami. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami dotyczącymi gospodarowania odpadami. Przykładamy dużą uwagę do jakości świadczonych usług i do zachowania długoterminowych relacji z klientami.

Czy i kiedy BIG BAGI w Osielsku to dobry pomysł?

Big Bagi w Osielsku pomagają w organizacji odpadów i przy drobnych remontach, gdzie nie ma za bardzo miejsca na typowy kontener. Dajemy Ci alternatywę. Kontener lub worki na śmieci i to w mocno specjalistycznej wersji. Im więcej śmieci posiadasz do oddania, tym więcej zapłacisz za nasze usługi, ale wiele zależy też od pojemności kontenera. Nawet najmniejsze pojemniki najczęściej wystarczą przy remontach. Przy dobrej selekcji odpadów to przydatna perspektywa.

Wywóz odpadów budowlanych w Osielsku – dlaczego warto postawić na w Topgruz?

Dzięki nam pozbędziesz się wszystkich rodzajów odpadów budowlanych, bez dopełniania zbędnych formalności. Płacisz dopiero po otrzymaniu kontenera i zweryfikowaniu jakości pojemnika, nigdy wcześniej. Znamy rynek kontenerów. Radzimy sobie z pilnymi, nocnymi zleceniami. Czuwamy pod telefonem w sobotę i do późnych godzin w tygodniu. To właśnie wyróżnia nas na konkurencyjnym tle.

Pytaj w Osielsku o kontenery KP 2, KP 3 oraz KP 5, 7 i 10 wystarczające do większości zadań związanych z oczyszczaniem.

Co jeszcze możemy zaproponować pod kątem wywozu odpadów budowlanych w Osielsku?

Indywidualna pomoc, kontenery o zróżnicowanych pojemnościach, załadunek odpadów budowlanych każdego typu, utylizacja zgodna z prawem, pomoc przy odbiorze nietypowych gabarytów to tylko niektóre z naszych najważniejszych propozycji. Jeżeli masz jakiś problem z odpadami budowlanymi kontenery na gruz w Osielsku to naprawdę dobry, efektywny pomysł.