Wywóz gruzu Lutomiersk

Topgruz - wywóz gruzu Lutomiersk i okolice

Nie wiesz, w jaki sposób poradzić sobie z utylizacją śmieci i różnych odpadów po remoncie, pracach dekarskich, ogrodniczych i wielu innych? Wywóz odpadów budowlanych w Lutomiersku powiązany z wynajmem pojemnych kontenerów to nasze najważniejsze propozycje dedykowane klientom indywidualnym oraz właścicielom działalności gospodarczych w regionie. Dlaczego wynajem kontenera nie narusza budżetu roboczego i pozwala na elastyczne podejście do składowania odpadów, nawet najcięższych? Poniżej wyjaśniamy najważniejsze informacje dotyczące oferty i potencjalnej współpracy.

Wywóz gruzu Lutomiersk – cennik

Kontener KP2 czysty gruz453zł
Kontener KP3 czysty gruz500 zł
Kontener KP5 czysty gruz695 zł
Kontener KP8 czysty gruz1000 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane500 zł
Kontener KP3 odpady zmieszane600 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane900 zł
Kontener KP8 odpady zmieszane1300 zł
Kontener KP10 odpady zmieszane (bez gruzu)1500 zł
Kontener KP15odpady zmieszane (bez gruzu)1900 zł
Kontener KP2 odpady zielone – bez śmieci i ziemi500 zł
Kontener KP3odpady zielone – bez śmieci i ziemi600 zł
Kontener KP5odpady zielone – bez śmieci i ziemi900 zł
Kontener KP8odpady zielone – bez śmieci i ziemi1300 zł
Kontener KP10odpady zielone – bez śmieci i ziemi1500 zł
Kontener KP15odpady zielone – bez śmieci i ziemi1900 zł
Sprawdź ceny w innych miejscowościach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma w spisie to zapraszamy do kontaktu. Sprawdź ceny wywozu odpadów w Łodzi.
 

Dodatkowy postój kontenera: 250 zł/tydzień.

Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Podane ceny to ceny netto, trzeba doliczyć 8% vat.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Czym charakteryzują się kontenery na śmieci w Lutomiersku?

Przede wszystkim nasze kontenery na śmieci w Lutomiersku wyróżniają się dużą pojemnością, nawet w klasie KP 34. Udostępniamy naturalnie też mniejsze modele, chociażby KP 2, 3, 5 lub 8. Jesteśmy w stanie doradzić Ci przed ostatecznym wyborem w taki sposób, żebyś nie stracił pieniędzy, skoro nie wykorzystasz do końca miejsca na odpady. Naszym pracownikom możesz powierzyć nie tylko odbiór kontenerów, ale też załadunek śmieci. Rozumiemy praktyki utylizacji śmieci i wynajmujemy kontenery na bardzo konkurencyjnych zasadach, co potwierdza wiele pozytywnych opinii od naszych dotychczasowych partnerów.

Czy kontenery na śmieci to jedyna opcja w naszej ofercie?

Tak naprawdę kontenery na gruz w Lutomiersku to dopiero początek naszych możliwości. Kontenery możesz połączyć z big bagami, czyli nieco mocniejszymi workami z uchwytami, do których przeniesiesz pozostałości po silikonach, opakowania od preparatów budowlanych, styropian, plastik, większość tworzyw sztucznych, ziemię, mniejsze gałęzie po pracach ogrodniczych. Reagujemy na wiele klasycznych oraz nietypowych potrzeb związanych z utylizacją odpadów, ale to tylko potwierdza kwalifikacje naszej doświadczonej ekipy.

Gdzie poza Lutomierskiem odbieramy odpadu gruzu i innych śmieci z budowy/remontu.

W jaki sposób organizujemy wywóz śmieci w Lutomiersku?

Po telefonie ustalamy termin zlecenia, podstawiamy kontener i dopiero po ocenie technicznej zbiornika na odpady dokonujesz opłaty. Nasi pracownicy pozostają cały czas do Twojej dyspozycji, ale możesz powierzyć nawet niewielki odbiór odpadów, jeżeli tego właśnie potrzebujesz. Mniejsze kontenery to często odciążenie dla spółdzielni mieszkaniowej i wielu mieszkańców organizujących wykończenie lokali w tym samym czasie. Niektórzy z naszych klientów łączą się potrzebami właśnie w taki sposób. To bardzo dobra metoda na wygenerowanie oszczędności.

Dlaczego to akurat nami warto się zainteresować przy wywozie odpadów budowlanych?

Pracujemy praktycznie przez cały tydzień, czyli od poniedziałku do soboty i reagujemy na pilne potrzeby. Z kontenerem jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie w nocy i zaproponować przy okazji konkurencyjną wycenę. Obsługujemy zlecenia jednorazowe, długoterminowe. Ustalamy termin wypożyczenia kontenerów w taki sposób, żebyś nie miał żadnych problemów z utylizacją. Dajemy wystarczająco dużo czasu na dokończenie takich spraw. Zachęcamy serdecznie do kontaktu i śledzenia aktualności na naszej stronie firmowej.