Wywóz gruzu Konstantynów Łódzki

Topgruz - wywóz gruzu Konstantynów Łódzki i okolice

Potrzebujesz profesjonalnego kontaktu z firmą, która zajmuje się utylizacją odpadów i to większości typów? Jeżeli tak możemy zaproponować Ci efektywne rozwiązania na pozbycie się odpadów budowlanych, ziemi, tworzyw sztucznych, styropianu, starych oraz zniszczonych mebli. Co obejmuje nasza oferta wywozu odpadów budowlanych w Konstantynowie Łódzkim i w jaki sposób obsługujemy zamówienia od klientów indywidualnych lub firmowych w regionie? Sprawdzisz to poniżej.

Wywóz gruzu Konstantynów Łódzki – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wynajem kontenerów na śmieci w Konstantynowie Łódzkim – co zawiera oferta?

Wywóz gruzu w Konstantynowie Łódzkim wiążemy naturalnie z wynajmem kontenerów i to o wielu pojemnościach. W Łodzi oraz okolicach podstawiamy regularnie kontenery od pojemnościach rozpoczynających się od KP 2, a kończących się na KP 34. Dzięki temu zutylizujesz dużo niepotrzebnego materiału praktycznie bez żadnych problemów związanych z terminami. Wynajem kontenerów na śmieci zlecisz nam nawet w systemie pilnym, w porze nocnej. Stawiamy też na pomoc przy załadunku, jeżeli brakuje Ci doświadczonych pracowników. Prawidłowy dobór kontenera ułatwiamy bezpłatnymi konsultacjami, dlatego nie musisz martwić się przesadnie o koszty. Wycenę podajemy za każdym razem w jasny sposób.

Na jaki termin podstawiamy kontenery na śmieci i gruz i dlaczego to takie ważne?

Akurat nieco mniejsze pojemniki na śmieci podstawiamy na kilka dni roboczych, żebyś samodzielnie poradził z utylizacją nieczystości. Potrzebujesz kontenera blisko nieruchomości lub na zewnątrz, zaraz pod drzwiami? Zapewniamy sprawny dojazd, nawet w trudniejszych warunkach z kontenerem na gruz w Konstantynowie Łódzkim. Nie jesteś w stanie określić, ile śmieci chcesz oddać? Możemy zaproponować solidne worki na śmieci lub mniejsze kontenery. Nasz pracownik oceni zapotrzebowanie po transporcie. Kontenery posiadają system ładowania od góry lub od burty. Dzięki różnym konfiguracjom załadunku poradzisz sobie nawet z utylizacją wanny lub nietypowych gabarytów.

W jakich sytuacjach kontenery na śmieci w Konstantynowie Łódzkim przydają się najbardziej?

Wywóz śmieci w Konstantynowie Łódzkim przydaje się najbardziej przy remontach i to niekoniecznie całościowych. Nawet po odświeżeniu łazienki zostaje wiele glazury, fugi, szkła, czasami tworzyw sztucznych lub części armatury. A może robisz większe porządki domowe i nie chcesz obciążać pojemnika na odpady spółdzielni mieszkaniowej, w których najczęściej brakuje miejsca? To przykładowe sytuacje, w których nasze usługi odgrywają ważną rolę zabezpieczającą wykonawców.

Czy odbieramy trudniejsze odpady?

Tak. Poza wywozem gruzu w Konstantynowie Łódzkim służymy fachową pomocą przy utylizacji eternitu, papy, innych trudnych w standardowej utylizacji śmieci. Ładujemy nawet bardzo ciężkie odpady na czele z ziemią, meblami. Chcesz się upewnić, czy dobrze myślisz o pojemności kontenera? Zadzwoń do nas. Świadczymy usługi od poniedziałku do soboty, także w porach nocnych po zgłoszeniu takiego życzenia przez klienta.