Wywóz gruzu Koluszki

Topgruz - wywóz gruzu Koluszki i okolice

Chcesz w prawidłowy sposób podejść do utylizacji odpadów budowlanych, zniszczonych mebli, materiałów pozostałych po przeprowadzce lub pracach ogrodniczych. Nasze usługi wiążą się przede wszystkim z wywozem odpadów budowlanych w Koluszkach, ale stawiamy na bardzo kompleksową obsługę klientów biznesowych, instytucji publicznych, osób fizycznych pragnących zaoszczędzić na transporcie nieczystości większości typów. Sprawdź, w jaki sposób ocenić przydatność kontenerów na odpady, w jakich warunkach przydają się najlepiej i co zyskasz na współpracy z naszą ekipą.

Wywóz gruzu Koluszki – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Jakie kontenery zamówisz w marce TopGruz i czy to opłacalna usługa?

Kontenery na śmieci w Koluszkach występują w różnych objętościach. Najpopularniejsze to KP 2, 8, KP 10, ale nawet KP 34. W jaki sposób odczytać oznaczenia? Chodzi o metry sześcienne. Jak widzisz nawet najmniejszy kontener z powodzeniem wystarczy przy małym remoncie lub przy sezonowych porządkach, a kosztuje niewiele. Pamiętaj, że nie tylko podstawiamy kontener w wybrane przez Ciebie miejsce, ale dbamy o załadunek, transport, a przy okazji utrzymujemy prawidłowe normy utylizacyjne całkowicie zgodne z aktualnymi normami prawnymi.

W jaki sposób nasze usługi przekładają się na Twoje oszczędności?

Wywóz gruzu w Koluszkach to problematyczna czynność, jeżeli nie posiadasz odpowiednio przystosowanej floty i nie masz wystarczających możliwości, żeby we własnym zakresie przenieść do kontenera wszystkie odpady. Nasi dyspozycyjni pracownicy to realna pomoc, nawet dla ekip budowlanych potrzebujących przy takich czynnościach większej mocy roboczej. Na mały kontener możesz liczyć właściwie o każdej porze. Duże podstawiamy z reguły na jeden dzień roboczy, ale stawiamy na elastyczność. Jeżeli potrzebujesz przedłużenia terminu podstawienia kontenera nie będzie z tym większych problemów.

Przy jakich pracach wywóz śmieci w Koluszkach to dobre rozwiązanie?

Szczególnie polecamy nasze usługi klientom, którzy planują ocieplanie nieruchomości i borykają się z problemem składowania styropianu, waty szklanej, tworzyw sztucznych, pozostałości po silikonach i opakowaniach preparatów budowlanych. Nasze worki na śmieci w Koluszkach ułatwiają życie przy opróżnianiu lokali komercyjnych, większych magazynów, w trakcie organizowania przeprowadzki. Worki na śmieci wpływają pozytywnie na ładowność i nie stosujemy przy nich limitów czasowych. Chcesz gdzieś dłużej przetrzymać śmieci i dopiero później wynieść do kontenera? Nie ma sprawy.

Jak się z nami skontaktować?

Pracujemy regularnie od poniedziałku do soboty i odpowiadamy na pytania związane z wynajmem kontenerów na gruz w Koluszkach lub dotyczących profesjonalnej utylizacji odpadów. Warto, żebyś zapisał do nas numer nawet na wszelki wypadek. Kontener czasami przydaje się w nocy lub o różnych porach dnia, a to bardzo bezpieczna i tak naprawdę ekologiczna metoda pozbywania się niechcianych przedmiotów z wewnątrz nieruchomości i z podwórka. Zapraszamy do zadawania pytań i zamawiania wywozu gruzu.