Wywóz gruzu Brzeziny

Topgruz - wywóz gruzu Brzeziny i okolice

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej zorganizować utylizację odpadów po remoncie albo poszukujesz specjalistów związanych z załadunkiem cięższych materiałów? Nasza firma świadczy usługi związane z wywozem odpadów budowlanych w Brzezinach. Doradzamy również przed wyborem kontenerów na gruz oraz worków na śmieci poprawiających komfort segregacji nieczystości. Obsługujemy regularnie klientów indywidualnych, właścicieli działalności gospodarczych, większe instytucje pragnące poprawić wydajność usuwania śmieci z wrażliwego terenu. W jaki sposób działamy i co powinieneś wiedzieć o wypożyczeniu kontenera?

Wywóz gruzu Brzeziny – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jaki sposób zaplanować wynajem kontenerów na gruz w Brzezinach?

Kontenery na śmieci w Brzezinach dopasujesz w wielu rozmiarach umożliwiających optymalizację prac porządkowych praktycznie w każdych warunkach. Nasze główne propozycje w regionie to kontenery KP 2, 5, 8 oraz nieco większe KP 34. Na początku powinieneś określić potrzeby objętościowe związane z wypożyczeniem kontenera, a dopiero później podjąć decyzję o współpracy. Nasi pracownicy pomagają w określeniu realnego zapotrzebowania. Dzięki temu nie przepłacisz za transport i za kontakt ze specjalistami utylizacji odpadów.

Z jakimi odpadami poradzą sobie worki na śmieci w Brzezinach?

Poza kontenerami zapewniamy worki na śmieci w Brzezinach z uchwytami, bardzo wytrzymałe modele oszczędzające miejsce podczas transportu i docelowej utylizacji. Worki to opcja dostępna od ręki, bardzo szybko, więc jeżeli planujesz przeprowadzką, remont, odświeżenie pomieszczenia i chcesz zadbać o porządek to naprawdę doskonałą perspektywa. W workach umieścisz gałęzie, pozostałości tynku, zbędne opakowania po silikonie i tworzywa sztuczne.

Dlaczego warto zapisać do nas numer na wypadek utylizacji odpadów?

Działamy przede wszystkim szybko, zgodnie z aktualnymi normami prawnymi i nie popełniamy żadnych błędów w utylizacji. Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego oraz umówienia terminu spotkania z naszymi pracownikami.

Kiedy sprawdzi się mniejszy, a kiedy większy kontener na gruz?

Mniejsze kontenery na gruz w Brzezinach sprawdzają się najbardziej przy prostych usługach remontowych, związanych z odświeżeniem nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej. Mniejsze pojemniki podstawiamy na kilka dni w zależności od zgłoszonego w regionie zapotrzebowania. Stawiamy jednak na dużą elastyczność. Zadzwoń do nas i dopytaj o dostępne możliwości. W przypadku najmniejszych kontenerów odbiór odpadów to koszt około 500 złotych, ale to dość płynna wartość. Czasami nasi pracownicy pomagają w załadunku na miejscu albo odbierają ciężkie meble bez potrzeby angażowania zbiornika na odpady.

Większy kontener na śmieci w Brzezinach to doskonałe narzędzie do szybkiego wyniesienia wszystkich śmieci po poważnych inwestycjach budowlanych. Jeżeli magazynujesz śmieci samodzielnie, np. w piwnicy możesz poprosić nas o kontener i szybko pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Wielu klientów stosuje właśnie taką strategię i największy kontener udostępniamy z reguły na jeden dzień roboczy, co zdecydowanie ułatwia rozliczenia.