Wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki

Topgruz - wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki i okolice

Chciałbyś wynająć pojemny kontener na odpady budowlane, ale nie bardzo wiesz, w jaki sposób ocenić własne potrzeby? A może nie potrzebujesz kontenera tylko wytrzymałego worka na pozostałości po remoncie? Nasza marka TopGruz zajmuje się profesjonalną utylizacją odpadów, również tych w najtrudniejszej kategorii i możemy Ci akurat wiele rzeczy doradzić przed ostatecznym zamówieniem usług.

Wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki – cennik

Kontener KP2 czysty gruz453zł
Kontener KP3 czysty gruz500 zł
Kontener KP5 czysty gruz695 zł
Kontener KP8 czysty gruz1000 zł
Kontener KP2 odpady zmieszane500 zł
Kontener KP3 odpady zmieszane600 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane900 zł
Kontener KP8 odpady zmieszane1300 zł
Kontener KP10 odpady zmieszane (bez gruzu)1500 zł
Kontener KP15odpady zmieszane (bez gruzu)1900 zł
Kontener KP2 odpady zielone – bez śmieci i ziemi500 zł
Kontener KP3odpady zielone – bez śmieci i ziemi600 zł
Kontener KP5odpady zielone – bez śmieci i ziemi900 zł
Kontener KP8odpady zielone – bez śmieci i ziemi1300 zł
Kontener KP10odpady zielone – bez śmieci i ziemi1500 zł
Kontener KP15odpady zielone – bez śmieci i ziemi1900 zł
Sprawdź ceny w innych miejscowościach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma w spisie to zapraszamy do kontaktu. Sprawdź w jakich cenach są kontenery na śmieci w Łodzi.
 

Dodatkowy postój kontenera: 250 zł/tydzień.

Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Podane ceny to ceny netto, trzeba doliczyć 8% vat.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jaki sposób powinieneś przygotować się do utylizacji odpadów budowlanych?

Bardzo popularna strategia to przechowywanie odpadów w workach na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim, a następnie przerzucenie wszystkiego do kontenera po zakończeniu prac wykończeniowych w nieruchomości. Oczywiście możemy od razu podstawić kontenery na gruz w Aleksandrowie Łódzkim o pojemności dopasowanej do skali robót. Nasz pracownik jest w stanie od ręki ocenić najlepszy model pojemnika na odpady, a dzięki temu po prostu nie przepłacisz. Jeżeli chodzi o rodzaje kontenerów to w okolicach Łodzi podstawiamy klasy KP 2, 3, 5, 8, ale również większe KP 34.

Co umieszcza się w kontenerach i w jaki sposób?

Mamy w ofercie kontenery ładowane od góry oraz z burty. Maksymalna elastyczność ładowania umożliwia Ci przekazanie nietypowych gabarytów, mebli, pozostałości po armaturze i nie tylko. Kontenery na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim to ciekawe uzupełnienie przy sezonowych porządkach nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych, w ramach prowadzenia ociepleń budynków, po przeprowadzeniu czystek w ogrodzie. Ziemia, gałęzie to też odpady naturalnie utylizowane we wskazany sposób. Przy okazji nie musisz się martwić żadnymi formalnościami związanymi z utylizacją. My już za to odpowiadamy.

Gdzie poza Aleksandrowem Łódzkim świadczymy nasze usługi?

Worki na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim – ile kosztuje taka usługa?

Stosujemy na co dzień mocno zróżnicowany cennik dopasowany nawet do mniejszego załadunku. Masz coś naprawdę niewielkiego do oddania, ale ciężkiego i potrzebujesz sensownego wsparcia? Zadzwoń do nas. Pomożemy z pewnością. Radzimy sobie z małymi i dużymi utylizacjami zbędnych materiałów budowlanych, papy, eternitu, styropianu, szkła, części armatury, opakowań. Mniejszy kontener na gruz KP 2 występuje w cenie około 500 złotych. Możesz wprowadzić do niego elementu betonowe, ziemię, wszystkie rodzaje odpadów zielonych, cegłę w zniszczonej postaci. Podstawienie kontenera to z reguły jednorazowa usługa przydatna od czasu do czasu. Kontenery ustawiamy praktycznie pod nieruchomością i w taki sposób, żeby ułatwić Ci przesuwanie śmieci.

Z jakich dodatkowych usług dotyczących wywozu odpadów w Aleksandrowie Łódzkim skorzystasz?

Dodatkowo specjalizujemy się w załadunku śmieci na poczekaniu i reagujemy na pilne potrzeby związane z podstawieniem kontenera, co realnie odciąża klientów. Mamy odpowiednie know how, doświadczony zespół, wiele rodzajów kontenerów, pracujemy od poniedziałku do soboty. Płacisz za kontener dopiero po ocenie stanu technicznego i transporcie, więc w takim układzie nie martwisz się dostępnością.