Wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki

Topgruz - wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki i okolice

Chciałbyś wynająć pojemny kontener na odpady budowlane, ale nie bardzo wiesz, w jaki sposób ocenić własne potrzeby? A może nie potrzebujesz kontenera tylko wytrzymałego worka na pozostałości po remoncie? Nasza marka TopGruz zajmuje się profesjonalną utylizacją odpadów, również tych w najtrudniejszej kategorii i możemy Ci akurat wiele rzeczy doradzić przed ostatecznym zamówieniem usług.

Wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki – cennik

Kontener KP5czysty gruz (beton, cegła, ceramika)600 zł
Kontener KP5odpady zmieszane z budowy/remontu950 zł
Kontener KP7odpady zmieszane z budowy/remontu1000 zł
Kontener KP7wełna mineralna/styropian1400 zł
Kontener KP7wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1200 zł

Miejscowości, które obsługujemy w powyższych cenach:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 50 zł:

Miejscowości, w których do cen należy doliczyć 100-200 zł:

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W jaki sposób powinieneś przygotować się do utylizacji odpadów budowlanych?

Bardzo popularna strategia to przechowywanie odpadów w workach na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim, a następnie przerzucenie wszystkiego do kontenera po zakończeniu prac wykończeniowych w nieruchomości. Oczywiście możemy od razu podstawić kontenery na gruz w Aleksandrowie Łódzkim o pojemności dopasowanej do skali robót. Nasz pracownik jest w stanie od ręki ocenić najlepszy model pojemnika na odpady, a dzięki temu po prostu nie przepłacisz. Jeżeli chodzi o rodzaje kontenerów to w okolicach Łodzi podstawiamy klasy KP 2, 3, 5, 8, ale również większe KP 34.

Co umieszcza się w kontenerach i w jaki sposób?

Mamy w ofercie kontenery ładowane od góry oraz z burty. Maksymalna elastyczność ładowania umożliwia Ci przekazanie nietypowych gabarytów, mebli, pozostałości po armaturze i nie tylko. Kontenery na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim to ciekawe uzupełnienie przy sezonowych porządkach nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych, w ramach prowadzenia ociepleń budynków, po przeprowadzeniu czystek w ogrodzie. Ziemia, gałęzie to też odpady naturalnie utylizowane we wskazany sposób. Przy okazji nie musisz się martwić żadnymi formalnościami związanymi z utylizacją. My już za to odpowiadamy.

Worki na śmieci w Aleksandrowie Łódzkim – ile kosztuje taka usługa?

Stosujemy na co dzień mocno zróżnicowany cennik dopasowany nawet do mniejszego załadunku. Masz coś naprawdę niewielkiego do oddania, ale ciężkiego i potrzebujesz sensownego wsparcia? Zadzwoń do nas. Pomożemy z pewnością. Radzimy sobie z małymi i dużymi utylizacjami zbędnych materiałów budowlanych, papy, eternitu, styropianu, szkła, części armatury, opakowań. Mniejszy kontener na gruz KP 2 występuje w cenie około 500 złotych. Możesz wprowadzić do niego elementu betonowe, ziemię, wszystkie rodzaje odpadów zielonych, cegłę w zniszczonej postaci. Podstawienie kontenera to z reguły jednorazowa usługa przydatna od czasu do czasu. Kontenery ustawiamy praktycznie pod nieruchomością i w taki sposób, żeby ułatwić Ci przesuwanie śmieci.

Z jakich dodatkowych usług dotyczących wywozu odpadów w Aleksandrowie Łódzkim skorzystasz?

Dodatkowo specjalizujemy się w załadunku śmieci na poczekaniu i reagujemy na pilne potrzeby związane z podstawieniem kontenera, co realnie odciąża klientów. Mamy odpowiednie know how, doświadczony zespół, wiele rodzajów kontenerów, pracujemy od poniedziałku do soboty. Płacisz za kontener dopiero po ocenie stanu technicznego i transporcie, więc w takim układzie nie martwisz się dostępnością.